“Przepysznie”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 78 wśród 997 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 26 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem moge polecić ta restauracje, widać ze przykładają sie do tego co robia. Kuchnia na wysokim poziomie w parze z przystępna cena jest rzadkością! Próbowałem juz pizzy fajne cienkie ciasto dobrze wypieczone, makaron z brokułami i parmezanem bardzo smaczny, lasagna szpinakowa pycha. Wszystko mozna zabrac na wynos - bardzo dobrze profesjonalnie zapakowane!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, mk1245

Zrecenzowano 28 grudnia 2017

Viva Pomodori oferuje tylko dania kuchni włoskiej. Wykonane wspaniale! Pizza naszym zdaniem jest najlepsza w mieście. Cienkie ciasto, świeże i orginalne włoskie dodatki. Obsługa profesjonalna. Brakuje tylko mniejszych, 2-osobowych stolików, są głównie dłuższe stoły dla kilku osób - ale pomimo to można czuć się swobodnie.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, KarolaITomek
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miła i szybka obsługa. Posiłki smaczne. Najlepsze Tiramisu w mieście. Zupy kremy i pizza też warta uwagi. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Lucjca
Zrecenzowano 3 listopada 2017

Trafiłam tam zupełnym przypadkiem, gdyż pamiętałam, że kiedyś ktoś wspominał mi o tym miejscu. A teraz myślę, że to nie był przypadek tylko przeznaczenie :) Jestem fanem makaronów a tam zjadłam naprawdę wyśmienity. Makaron ugotowany al dente, pyszny sos, niskie ceny, szybka obsługa. Czego chcieć więcej? Może pysznej pizzy? I tam też to znajdziecie :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolka1988
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite i naprawdę świeże. Warto wyjść z Rynku by tu przyjść. Zdecydowanie polecam i wrócę. Miła obsługa i bardzo fajny wybór win

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, damian h

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!