“Smacznie ”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 72 wśród 952 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miła i szybka obsługa. Posiłki smaczne. Najlepsze Tiramisu w mieście. Zupy kremy i pizza też warta uwagi. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Lucjca

Zrecenzowano 3 listopada 2017

Trafiłam tam zupełnym przypadkiem, gdyż pamiętałam, że kiedyś ktoś wspominał mi o tym miejscu. A teraz myślę, że to nie był przypadek tylko przeznaczenie :) Jestem fanem makaronów a tam zjadłam naprawdę wyśmienity. Makaron ugotowany al dente, pyszny sos, niskie ceny, szybka obsługa. Czego chcieć więcej? Może pysznej pizzy? I tam też to znajdziecie :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolka1988
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite i naprawdę świeże. Warto wyjść z Rynku by tu przyjść. Zdecydowanie polecam i wrócę. Miła obsługa i bardzo fajny wybór win

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, damian h
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Zazwyczaj decyduję się na którąś pozycję z menu dnia. Nigdy się nie zawodzę.Jest pysznie! Ravioli z łososiem, tiramisu, krem pomidorowy. Jest naprawdę dobrze. Przemiła i szybka obsługa. Często wracam, warto!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Lucjca
Zrecenzowano 25 maja 2017

Lubię tu wracać. Makarony pierwsza klasa. Pizza też mnie nie zawiodła, następnym razem spróbuję risotto.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Michał B

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!