“Poprawne”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 72 wśród 951 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 2 lipca 2015

Atmosfera bardzo przyjemna, obsługa również na piątkę z plusem. Bardzo podobał mi się wystrój oraz to, że na stołach stała świeża bazylia. Jednak jedzenie tylko poprawne - poprawnie ugotowany makaron, poprawna zupa pomidorowa. Sosy do makaronów trochę niedoprawione. Widać, że ktoś wkłada w to miejsce serce, niestety dania nie są na najwyższym poziomie. Jest ok, ale według mnie do prawdziwych włoskich smaków sporo jeszcze brakuje.

Termin wizyty: lipiec 2015
    • Atmosfera
Dziękujemy, Pineapple96

Zrecenzowano 27 czerwca 2015

Do lokalu trafiłem wręcz przypadkiem, szukając ciekawego, szybkiego obiadu w okolicach ulicy Fredry. Pizza jest świetna, każda kompozycja jest wyrazista i ma swój smak. Dodatkowo zawsze można napić się dobrego wina, więc w kategorii włoskiej pizzy Viva Pomidori jest w poznańskiej czołówce. Miejsce świetne na wyjście z małą grupą znajomych, nieco gorsze na randkę z powodu rozmieszczenia stolików na sali (chyba, że usiądziemy pod oknem i będziemy obserwować ulicę :) ).

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Konrad K
Zrecenzowano 17 maja 2015

Kameralna restauracja włoska, przytulny wystrój, przemiła obsługa, i najważniejsze: pyszne włoskie jedzenie. Polecam zarówno na kameralne spotkania w gronie znajomych lub rodziny oraz na randkę we dwoje.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 31 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie. Polecam makaron z łososiem. Oraz bardzo dobre ciasto na pizzę.

Bardzo podoba mi się forma lokalu. Kilka stolików, sprawia wrażenie że zawsze jest pełno ludzi.

Dziękujemy, 813marcinp
Zrecenzowano 16 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Chyba często zmieniają się kucharze bo za każdym razem jak jadlam jakieś danie w tym lokalu to smakowało całkiem inaczej, bywało bardzo dobrze a czasem było niejadalnie.....
Plus za umiarkowane ceny i pizze, reszta jeśli się zrówna w trzymaniu się przepisów to będzie lepiej

Dziękujemy, Anna J

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!