“Wspaniała włoska uczta!”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 72 wśród 951 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 17 maja 2015

Kameralna restauracja włoska, przytulny wystrój, przemiła obsługa, i najważniejsze: pyszne włoskie jedzenie. Polecam zarówno na kameralne spotkania w gronie znajomych lub rodziny oraz na randkę we dwoje.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 31 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie. Polecam makaron z łososiem. Oraz bardzo dobre ciasto na pizzę.

Bardzo podoba mi się forma lokalu. Kilka stolików, sprawia wrażenie że zawsze jest pełno ludzi.

Dziękujemy, 813marcinp
Zrecenzowano 16 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Chyba często zmieniają się kucharze bo za każdym razem jak jadlam jakieś danie w tym lokalu to smakowało całkiem inaczej, bywało bardzo dobrze a czasem było niejadalnie.....
Plus za umiarkowane ceny i pizze, reszta jeśli się zrówna w trzymaniu się przepisów to będzie lepiej

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 8 marca 2015

Pizza jest świetna, prawdziwa włoska na kruchym cienkim spodzie, podana z oliwą; mogę polecić również makarony - szczególne carbonara i ze szpinakiem. Nastrój przytulny i fajnie urządzone, polecam!

Termin wizyty: listopad 2014
Dziękujemy, AgataNka
Zrecenzowano 12 grudnia 2014

Knajpkę odwiedzałam już na Jeżycach, bardzo żałuję, że się wyniosła. Mam teraz dalej do miejscówy z pyszną pizzą i moją ulubioną ostrą zapiekanką. Obsługa super (szkoda, że rzadko teraz można spotkać właściciela), jedzenie naprawdę dobre. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, zielony_mol

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!