Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel blisko starówki, super widoki z wyższych pięter. Duży i czysty pokój Junior Suite.
Wieli plus za możliwość korzystania z pokoju Execiutive Louge, gdzie można napić się pysznej kawy, herbaty czy zimnych napojów oraz zjeść smaczne ciasto. Pyszne i urozmaicone śniadania. Przemiła obsługa.
Z małych minusów to szklana ściana łazienki (są rolety żeby się zasłonić od środka, aczkolwiek pomysł mało praktyczny, dość drogi parking)
Rewelacja!!! Gorąco Polecam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od 6 piętra w górę mają najładniejszy widok.
Dziękujemy, Lukasz o
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: emichalowska, General Manager, IBB Hotel Andersia Conference & SPAOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Drogi Łukaszu, Dziękujemy za rewelacyjną opinię oraz maksymalną ocenę! Dokładnie, w Executive Lounge na naszych Gości czeka nie tylko poczęstunek, ale także przepiękny widok :) W imieniu całego Zespołu IBB Andersia dziękuję i zapraszam ponownie :) Ewa Michałowska – Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

City tour w Poznaniu. Miało nie być daleko od starówki z basenem i sauną. Andersia wszystko to oferuje. Do tego strefę fittnes, pyszne śniadania, lobby bar. Troche problem z parkingiem ale daliśmy rade. Pokój superior naprawdę duży. Obsługa miła ładna i pomocna. Załatwili drobną sprawę w kilka minut. Ciekawe rozwiązanie łazienki. Ma swoje minusy ale też plusu. Nam sie baardzo podobało. POLECAMY

Dziękujemy, kacper_plaza

Drogi Panie Kacprze, Dziękujemy za miłą opinię oraz najwyższą ocenę! Niezmiernie miło jest czytać, że spełniliśmy Pana oczekiwania, i że pobyt u nas był bardzo udany :) Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa ponownie do IBB Andersia, my już czekamy w pełnej gotowości! Pozdrawiam, Ewa Michałowska – Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ten hotel. Pokoje przestronne, duże i wygodne łóżko, piekna łazienka ze szklanymi drzwiami. Akurat trafiliśmy, gdy jacuzzi było nieczynne, a sam basen bez szału :) Mimo, że spędziliśmy tam tylko jedną noc, był to dobry wybór na początek urlopu. Polecam!

Dziękujemy, Zooolwik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: emichalowska, General Manager, IBB Hotel Andersia Conference & SPAOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Drogi Zooolwik, Dziękujemy za wybór IBB Andersia, miłą opinię, najwyższą ocenę oraz za polecenie! :) Wygodne łózko to podstawa udanego pobytu w hotelu, cieszymy się, że spełniliśmy Wasze oczekiwania w tej kwestii! Zapraszamy ponownie, może następnym razem na dłużej? :) Pozdrawiam serdecznie, Ewa Michałowska – Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli jedziesz tu służbowo to ok, bo i tak przyjdziesz tu tylko spać, ale jeśli chcesz spędzić tu romantyczny weekend to poproś o pokój na wyższym piętrze lub z widokiem na Stary Browar. Inaczej będziesz do 21.00 mieć widok na pracujących w biurach na przeciwko ludzi. Pokój był mały i niezbyt wygodny, ale czysty. Łazienka to samo. Nie zdążyłam skorzystać z hotelowych atrakcji typu basen. Śniadania ok.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, RecenzjeAgnieszki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: emichalowska, General Manager, IBB Hotel Andersia Conference & SPAOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Droga Pani Agnieszko, Cieszy nas generalna dobra ocena naszego Hotelu, dziękujemy, że poświęciła Pani swój czas na podzielenie się z nami swoją opinią.
Jednak czytając Pani komentarz odnośnie rozmiaru pokoi zaczęłam zastanawiać się, czy na pewno pisze Pani o Hotelu IBB Andersia. Mieszkała Pani w pokoju typu Comfort, których powierzchnia waha się od 26 do 28 m2. Rozumiemy, że mogło wydać się to Pani niewystarczające, jednak w wymogach kategoryzacji hoteli, obiekty 4-gwiazdkowe (takie jak nasz) mają wymaganą minimalną powierzchnię dla pokoi 2-osobowych 16 m2, a więc nasze pokoje są prawie dwa razy większe. Nasze łazienki również są przestronne, a szklane ściany sprawiają wrażenie, że przestrzeń jest jeszcze większa, co zresztą widać na załączonych przez Panią zdjęciach. Ponadto zdjęcia, jak i wszystkie informacje o naszych pokojach, w tym o ich rozmiarach, dostępne są na naszej stronie internetowej, którą szczerze zachęcam do odwiedzenia. Przy następnym pobycie u nas polecam wybór apartamentu o większej powierzchni, tak aby pobyt ten był dla Pani jak najbardziej komfortowy. Mam nadzieję, że będzie również okazja do zrelaksowania się w naszym Wellness :) Pozdrawiam, Ewa Michałowska – Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do Poznania, aby rodzinnie tj. małym dzieckiem, spędzić majówkę 2019 r. Hotel znajduje sie w dobrej lokalizacji, ok. 10 min. od rynku spacerem. Pokoje schludne, wystrój nowoczesny, łazienka za szklaną szybą (możliwość wykorzystania zasłon), klimatyzacja, żelazko, deska do prasowania, napoje w cenie pokoju, pokój z wykuszem z miejscem do siedzenia i podziwiania panoramy Poznania. Restauracja urządzona nowocześnie, a jednocześnie przytulna. Na śniadaniu duży wybór, jedzenie bardzo smaczne. Sala fitness dobrze wyposażona, strefa wellness ok. Miła obsługa. Podsumowując - polecamy! :-)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Dominika_1000