“🤨”

Petit Paris Stary Browar
Nr 11 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch
Opis: W naszej piekarni rozpoczniesz dzień od śniadania ( croissant, chrupiące pieczywo, nasza granola, jajecznica lub omlet oraz twarożek prowansalski ). Możesz wpaść na szybki francuski lunch z lampką winą ( Quiche, Tosty francuskie, naleśniki bretońskie, sałaty, zupy, sandwich'e ). Wypić pyszną kawę ILLY i posmakować francuskich słodyczy. Również polecamy zakup naszego pieczywo i zabrania ze sobą. Bon appetit :)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

kiedyś najlepsza kawa w mieście.
dziś? kawa średnia a jedzenie też obniżyło loty.
kiedyś eklery, dziś ich brak.
wracam mniej chętnie niż kiedyś.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto przyjść na śniadanie z karty pod nazwą „Petit Paris”. Dostaniecie koszyk pieczywa, kawę lub herbatę, masło, dżemy. I to za 17 zł. Najecie się tym naprawdę bez problemu, a maślany croissant z dżemami - pycha i rewelacja. Szkoda że lokal nie znajduje się poza centrum handlowym, miało by lepszy klimat, ale i tak polecam tu słodkie śniadania.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, maciaszekseniia
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fatalna obsługa, która woli całą grupką rozmawiać za barem, niż obsługiwać klientów. Zanim ktokolwiek do nas podszedł minęło 15 minut, a w ramach wyjaśnienia, zamiast przeprosin, usłyszeliśmy, że akurat musieli przekazać sobie zmianę. To jednak nijak nie tłumaczyło tego, dlaczego na 3 herbaty i dwa kawałki ciasta czekaliśmy potem kolejne pół godziny (dodam, że po przekazaniu zmiany w restauracji nadal zostało 7 osób z obsługi kelnerskiej). Chcąc zapłacić, musieliśmy podejść do baru (inaczej w ogóle byśmy się nie doczekali rachunku), a nawet tam trzeba było czekać, aż łaskawie ktoś do nas podejdzie.
Dodatkowo ciasta bardzo przesłodzone, nie dało się ich zjeść do końca, mimo że podawane kawałki były bardzo małe (a jeden kosztował 14zł). Przerost formy nad treścią, zdecydowanie nie polecamy. Wyszliśmy bardzo zawiedzeni.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, natasz0r
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętne miejsce o nieprzeciętnej nazwie. Obsługa nie zainteresowana obsługa klienta, sałatki przekombinowane(niesmaczne) ciasta podobnie....jedynie lemoniada była wyborna. W sumie nie warto! Nie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Brak słów aby opisać te przepiękne miejsce. Zaczne od klimatu - cudowna okolica, zielone drzewa, które dodają uroku..aż chce spędzić się tam jak najwiecej czasu! Kolejną sprawą jest przepyszne jedzenie- quiche oraz naleśniki na słono to raj dla podniebienia! Również słodkości są mistrzowsko wykonane..nie wspominając już o drinkach-mimoza bądź aperol spritz, cudowne orzezwienie w te upalne dni. Chciałabym również podziękować obsłudze za przemile ugoszczenie nas oraz poczuciu się jak w PETIT PARIS (mały Paryż).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Natalia R

Petit Paris Stary Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Petit Paris Stary Browar? Podziel się wrażeniami!