“Kobiecy punkt jedzenia”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 56 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze szefowe kuchni przygotowały kolację współgrającą z wyborem win stworzonych przez kobiety a rekomendowanych przez najlepszą somelierkę w Polsce. Mocny pierwiastek kobiecy zaistniał dla fantastycznego celu - wzmacniania młodych kobiet, aby wyrastały na bohaterki, liderki, odważne Polki z kosmicznymi marzeniami . Doskonały pomysł na zakończenie wakacji pyszne dania , świetny pomysł Concordii Taste, w której byłam pierwszy raz ale na pewno wrócę i to szybko.

Dziękujemy, dsokolo

Zrecenzowano 1 września 2019

Generalnie podchodzę sceptycznie do tego typu wydarzeń kulinarnych. Moja ich recenzja sprowadzała się do tej pory do stwierdzenia drogo, mało i niekoniecznie smacznie... Wizyta w Concordii Taste zmieniła moje podejście. Owszem drogo, mało ale smacznie. I to największy plus. Bo dla tego "smacznie" można się pogodzić zarówno z ceną jak i wielkością tego co się w zamian otrzymuje. Do tego bardzo mila i profesjonalna obsługa. Gdybym mógł to bym chętnie przyszedł do Concordii na podawane w ramach Fine Dining Week np. Consomme z pomidorów malinowych, wonton z krewetkami, imbir, oliwa chili pod warunkiem, że była by to porcja XXXXL. Risotto z masłem rakowym było bardzo dobre ale to wydaniu wege z drugiego zestawu zdecydowanie lepsze. Generalnie bardzo pozytywne wrażenia i plan przyjścia do Concordii na zwykły obiad:-)

1  Dziękujemy, 285biuro
Zrecenzowano 1 września 2019

Rewelacyjnie spędzony czas podczas kolacji degustacyjnej, obsługa na najwyższym poziomie, dania wyśmienite, przepięknie podana. Chciałam podkreślić także profesjonalną obsługę kelnerską , tak dopieszczona dawno nie byłam...
Wielka 5 z plusem !
Gorąco polecam !

1  Dziękujemy, MichGo70
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe spędzony czas przy doskonałym jedzeniu i winach
Kolacja przygotowana we współpracy z Fundacja „Kosmos dla dziewczynek”.
Fenomenalne szefowe kuchni i ich kobiece wariacje jedzeniowe.

1  Dziękujemy, Malgorzata_Mi
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Wybraliśmy Concordię na miejsce organizacji naszego obiadu poślubnego. To był strzał w 10! Zarówno od strony organizacji jak i od strony kulinarnej wszystko było jak należy :) Dania były bardzo smaczne i pięknie podane. Mieliśmy również do dyspozycji osobną obsługę kelnerską, która sprawdziła się dobrze, mimo że w karcie mieliśmy rozmaite drinki do przygotowywania dla naszych gości, co było dla obsługi na pewno czasochłonne. Bardzo dobry kontakt z managerem, który ze swojej strony proponował różne rozwiązania, był otwarty co do ustalenia menu, przygotował dla nas scenariusz przebiegu przyjęcia. Concordia umożliwiła nam również wejście na sam dach wieżowca Bałtyk w celu wykonania pamiątkowych zdjęć dla Pary Młodej. Widok był niesamowity! Dziękujemy! :)

Dziękujemy, martatomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz T, Dyrektor F&B, Concordia TasteOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Marta, Tomasz,

Czytając te słowa wiemy, że udało nam się stworzyć miejsce dokładnie takie, o jakim marzyliśmy – otwarte, przytulne, w którym można miło spędzić czas i spróbować rzetelnej i kreatywnej kuchni. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Gości, dbając o to, by ich wizyta w Concordii pozostała niezapomnianą
Do zobaczenia podczas kolejnej Waszej wizyty!

Tomasz Tarkowski

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!