“Kolacja degustacyjna " Kobiecy punkt jedzenia "”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 56 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 1 września 2019

Rewelacyjnie spędzony czas podczas kolacji degustacyjnej, obsługa na najwyższym poziomie, dania wyśmienite, przepięknie podana. Chciałam podkreślić także profesjonalną obsługę kelnerską , tak dopieszczona dawno nie byłam...
Wielka 5 z plusem !
Gorąco polecam !

1  Dziękujemy, MichGo70

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe spędzony czas przy doskonałym jedzeniu i winach
Kolacja przygotowana we współpracy z Fundacja „Kosmos dla dziewczynek”.
Fenomenalne szefowe kuchni i ich kobiece wariacje jedzeniowe.

1  Dziękujemy, Malgorzata_Mi
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Wybraliśmy Concordię na miejsce organizacji naszego obiadu poślubnego. To był strzał w 10! Zarówno od strony organizacji jak i od strony kulinarnej wszystko było jak należy :) Dania były bardzo smaczne i pięknie podane. Mieliśmy również do dyspozycji osobną obsługę kelnerską, która sprawdziła się dobrze, mimo że w karcie mieliśmy rozmaite drinki do przygotowywania dla naszych gości, co było dla obsługi na pewno czasochłonne. Bardzo dobry kontakt z managerem, który ze swojej strony proponował różne rozwiązania, był otwarty co do ustalenia menu, przygotował dla nas scenariusz przebiegu przyjęcia. Concordia umożliwiła nam również wejście na sam dach wieżowca Bałtyk w celu wykonania pamiątkowych zdjęć dla Pary Młodej. Widok był niesamowity! Dziękujemy! :)

Dziękujemy, martatomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz T, Dyrektor F&B, Concordia TasteOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Marta, Tomasz,

Czytając te słowa wiemy, że udało nam się stworzyć miejsce dokładnie takie, o jakim marzyliśmy – otwarte, przytulne, w którym można miło spędzić czas i spróbować rzetelnej i kreatywnej kuchni. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Gości, dbając o to, by ich wizyta w Concordii pozostała niezapomnianą
Do zobaczenia podczas kolejnej Waszej wizyty!

Tomasz Tarkowski

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Profesjonalna i przemiła obsługa kelnerska. Restauracja z klasą.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, makwie1

Drogi Gościu,

Dziękuję za podzielenie się opinią z wizyty w naszej restauracji.
Bardzo doceniamy słowa uznania i liczymy na kolejne wizyty z równie dobrymi wspomnieniami.

Pozdrawiam,
Tomasz Tarkowski

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowaliśmy wspólnie z Concordią i Panem Emilem i Tomaszem bal ósmoklasistów. Zarówno od strony organizacji, jak i przepysznego jedzenia sprawdzili się wszyscy na piątkę - dlatego 5 gwiazdek!!! Bardzo dziękujemy

1  Dziękujemy, inno123

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!