“Na lunch jak najbardziej!”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 135 wśród 758 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 35
30 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Na lunch jak najbardziej!”
Zrecenzowano: 9 lutego 2017

Jeśli ktoś szuka romantycznego miejsca, to na pewno nie tutaj, Miejsce nie jest przytulne, urządzone nowocześnie. Jeśli jednak szukamy miejsca na doskonały lunch, to jak najbardziej polecam!. Dania jak na lunch są całkiem spore i w przystępnej cenie, a smak rewelacyjny. Okazuje się, że można wyczarować doskonałe dania z codziennych, tradycyjnych składników (kasza, ziemniaki, tradycyjne warzywa) bez uciekania się od razu do egzotyki. Obsługa bardzo miła, pomocna, ale nie narzucająca się. Dania podane bardzo atrakcyjnie. Duży plus za podgrzane talerze. Minusem lokalu jest....drogi parking, który psuje nieco wrażenia z całego pobytu. Na pewno wrócimy.

• Data wizyty: lutym 2017

19 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Super bal”
Zrecenzowano: 2 stycznia 2017

Z grupa znajomych wybralismy sie na bal sylwestrowy.Jedzenie b.dobre alkoholu mnostwo.Obsluga super.na ponad 200 osob duza powierzchnia.Super pomysl na okragle stoly i prawdziwa gala filmowa.Polecam!!

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, piter8122
Polska Centralna, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 405
92 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 153
“Bardzo dobre jedzenie. Ale wystrój wnętrza zimny, nieprzyjazny i niewygodny !”
Zrecenzowano: 12 listopada 2016

Potrawy w restauracji Concordia Taste zasługują na wysoką ocenę. Są smaczne a na talerzach prezentują się pięknie. Jednak obniża ocenę restauracji smutny wystrój sali restauracyjnej. Swoim chłodem nie zaprasza do dłuższego przebywania. Twarde krzesła i stoły są jak w fabrycznej stołówce. Taki wystrój obniża klasę restauracji.

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Exacter
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 117
98 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 33
“Szału nie było”
Zrecenzowano: 10 listopada 2016

Concordia kilka lat temu zaoferowała niezwykle atrakcyjne lunche. Cena była przystępna (wówczas jak rozumiem promocyjna, ok. 24 pln, potem chyba 26 pln, za które można było wybrać dwa dania z karty na lunche, plus kieliszek wina lub szklanka wody). Potem Wieniawskiego 5 (dziś zamknięte z powodu remontu) i inne restauracje poszły tym wzorem. Wczoraj ja poszedłem dawnym wzorem do Concordii. Bałtyk wzbiera falą, więc... rybka w Concordii. Zamówiłem gładzicę, ale przedtem zupa dla rozgrzewki. Fasolowo-pomidorowa - niestety za słona; to nawet nie były przyprawy, po prostu za dużo soli. Potem wjechała moja ryba. Niestety też zbyt słona. Gładzica jest 3, 4 razy droższa od zwykłej flądry, więc tym większa szkoda, że przesolono (dawniej mówiono, że kucharka zakochana, kucharz w Concordii też? ;-) Zestaw czerwona kapustka z kawałkami grejpfruta dość interesujący, nie tylko kolorystycznie, ale greypfrut jak na mój gust zbyt agresywny w zestawieniu z delikatną (niestety zbyt słono przyrządzoną) rybą. Za to polenta - marzenie. Właściwie była na pocieszenie, bo lunch mnie rozczarował. Kelner - młody chłopak - nie wiedział wielu rzeczy. Ale poszedł do baru i potrafił potem coś więcej powiedzieć o daniach i winach. To nie jego wina - jak się kogoś wypuszcza na parkiet, to trzeba go/ją przygotować. To wina menedżera, jeśli kelnerzy są słabo przygotowani. Oprócz polenty miałem też bardzo interesujące wino: Etna Bianco 2013 Antonio Benanti, z wulkanicznych gleb, świetnie ustrukturyzowane, odpowiednia temperatura: takie lubię. W sumie jednak mogę zrecenzować mój lunch: "szału nie było". Gdyby nie doskonały kawałeczek upieczonej i dobrze dosmaczonej polenty oraz kieliszek świetnego wina (wprawdzie za 20 pln!), to oceniłbym wyprawę do Concordii za całkiem nieudaną>

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Jerzy K
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 63
54 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“8/10”
Zrecenzowano: 19 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny, nowoczesny wystrój. Szeroki wybór produktów bezglutenowych, ekologicznych, jak i mięsnych. Jedzenie bardzo smaczne.

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Kasia G

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!