“Bardzo dobre jedzenie. Ale wystrój wnętrza zimny, nieprzyjazny i niewygodny !”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 129 wśród 785 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 12 listopada 2016

Potrawy w restauracji Concordia Taste zasługują na wysoką ocenę. Są smaczne a na talerzach prezentują się pięknie. Jednak obniża ocenę restauracji smutny wystrój sali restauracyjnej. Swoim chłodem nie zaprasza do dłuższego przebywania. Twarde krzesła i stoły są jak w fabrycznej stołówce. Taki wystrój obniża klasę restauracji.

Dziękujemy, Exacter
Napisz recenzję

Zrecenzowano 10 listopada 2016

Concordia kilka lat temu zaoferowała niezwykle atrakcyjne lunche. Cena była przystępna (wówczas jak rozumiem promocyjna, ok. 24 pln, potem chyba 26 pln, za które można było wybrać dwa dania z karty na lunche, plus kieliszek wina lub szklanka wody). Potem Wieniawskiego 5 (dziś zamknięte z powodu remontu) i inne restauracje poszły tym wzorem. Wczoraj ja poszedłem dawnym wzorem do Concordii. Bałtyk wzbiera falą, więc... rybka w Concordii. Zamówiłem gładzicę, ale przedtem zupa dla rozgrzewki. Fasolowo-pomidorowa - niestety za słona; to nawet nie były przyprawy, po prostu za dużo soli. Potem wjechała moja ryba. Niestety też zbyt słona. Gładzica jest 3, 4 razy droższa od zwykłej flądry, więc tym większa szkoda, że przesolono (dawniej mówiono, że kucharka zakochana, kucharz w Concordii też? ;-) Zestaw czerwona kapustka z kawałkami grejpfruta dość interesujący, nie tylko kolorystycznie, ale greypfrut jak na mój gust zbyt agresywny w zestawieniu z delikatną (niestety zbyt słono przyrządzoną) rybą. Za to polenta - marzenie. Właściwie była na pocieszenie, bo lunch mnie rozczarował. Kelner - młody chłopak - nie wiedział wielu rzeczy. Ale poszedł do baru i potrafił potem coś więcej powiedzieć o daniach i winach. To nie jego wina - jak się kogoś wypuszcza na parkiet, to trzeba go/ją przygotować. To wina menedżera, jeśli kelnerzy są słabo przygotowani. Oprócz polenty miałem też bardzo interesujące wino: Etna Bianco 2013 Antonio Benanti, z wulkanicznych gleb, świetnie ustrukturyzowane, odpowiednia temperatura: takie lubię. W sumie jednak mogę zrecenzować mój lunch: "szału nie było". Gdyby nie doskonały kawałeczek upieczonej i dobrze dosmaczonej polenty oraz kieliszek świetnego wina (wprawdzie za 20 pln!), to oceniłbym wyprawę do Concordii za całkiem nieudaną>

Dziękujemy, Jerzy K
Zrecenzowano 19 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny, nowoczesny wystrój. Szeroki wybór produktów bezglutenowych, ekologicznych, jak i mięsnych. Jedzenie bardzo smaczne.

Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłam w Concordia już dwa razy i na pewno wrócę jeszcze nie raz. Piękne wnętrze, wspaniała obsługa, a przede wszystkim bardzo bardzo smaczne jedzenie. Mistrzowski tuńczyk z przystawek, wspaniały stek z polędwicy i naprawdę dobra jagnięcina. Można się przyczepić jedynie do deserów, które odstają nieco jakością wykonania, ale to niedociągnięcie naprawdę ginie przy reszcie pozytywów.

Dziękujemy, kostka87
Zrecenzowano 16 września 2016 z urządzeń przenośnych

Kolacja degustacyjna połączona z degustacja win na najwyższym poziomie. Rewelacyjny tuńczyk na puree z ogórka czy krem z chomara, świeża makrela na soczewicy, świetna perliczka z sosem jagodowo porzeczkowym... To tylko top of te top. Rewelacyjny wystrój. Przyjemna obsługa. Z przyjemnością zajrzę tam przy kolejnej okazji spróbować dań z karty :)

Dziękujemy, Elżbieta B

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!