“Jestem zachwycona”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 138 wśród 777 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłam w Concordia już dwa razy i na pewno wrócę jeszcze nie raz. Piękne wnętrze, wspaniała obsługa, a przede wszystkim bardzo bardzo smaczne jedzenie. Mistrzowski tuńczyk z przystawek, wspaniały stek z polędwicy i naprawdę dobra jagnięcina. Można się przyczepić jedynie do deserów, które odstają nieco jakością wykonania, ale to niedociągnięcie naprawdę ginie przy reszcie pozytywów.

Dziękujemy, kostka87
Napisz recenzję
Concordia Taste — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 16 września 2016 z urządzeń przenośnych

Kolacja degustacyjna połączona z degustacja win na najwyższym poziomie. Rewelacyjny tuńczyk na puree z ogórka czy krem z chomara, świeża makrela na soczewicy, świetna perliczka z sosem jagodowo porzeczkowym... To tylko top of te top. Rewelacyjny wystrój. Przyjemna obsługa. Z przyjemnością zajrzę tam przy kolejnej okazji spróbować dań z karty :)

Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Super wystrój z widokiem na nową inwestycję właściciela...
Wszystko byłoby ok, gdyby na danie kolacyjne nie oczekiwanie ponad 1h... Coś nie tak!!!
Smacznie, ale czas oczekiwania skandaliczny....
Udko z kaczki jest ok.

Dziękujemy, pawelwis
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jajka po benedyktyńsku biją na głowę resztę śniadań w Poznaniu :) Piękny wystrój, plus za kącik dla dzieci.

Dziękujemy, Krasny-PL
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedyś częściej odwiedzałam Concordie ale to było kiedyś. Skutecznie odstrasza mnie cena i jakość posiłków. Wszystko niby ładnie podane ale, np. w daniu głównym, którego najważniejszym składnikiem miała być kaczka znalazłam go 5 (słownie: pięć) maleńkich kawałeczków. Nie chodzi o to, żeby wkładać tam całą kaczkę, ale bez przesady. Zamawiając główne danie spodziewam się, że nie wyjdę głodna. Dania główne wyglądają jak przystawki. Trochę przerost formy. Zupełnie jakby ktoś postanowił sprowadzić fajna formułę do upadku. Smaczna kawa i ciekawe desery.

Dziękujemy, marishka76

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!