“Śniadania wyborne”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 138 wśród 775 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jajka po benedyktyńsku biją na głowę resztę śniadań w Poznaniu :) Piękny wystrój, plus za kącik dla dzieci.

Dziękujemy, Krasny-PL
Napisz recenzję
Concordia Taste — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 18 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedyś częściej odwiedzałam Concordie ale to było kiedyś. Skutecznie odstrasza mnie cena i jakość posiłków. Wszystko niby ładnie podane ale, np. w daniu głównym, którego najważniejszym składnikiem miała być kaczka znalazłam go 5 (słownie: pięć) maleńkich kawałeczków. Nie chodzi o to, żeby wkładać tam całą kaczkę, ale bez przesady. Zamawiając główne danie spodziewam się, że nie wyjdę głodna. Dania główne wyglądają jak przystawki. Trochę przerost formy. Zupełnie jakby ktoś postanowił sprowadzić fajna formułę do upadku. Smaczna kawa i ciekawe desery.

Dziękujemy, marishka76
Zrecenzowano 2 czerwca 2016

Trochę długo czeka się na przyjście kelnera, szczególnie, gdy widać, że chodzą sobie w tą i z powrotem. Nie mniej, jedzenie dobre, fajnie podane i bardzo dobrze wyglądające. To co na talerzu odpowiada zamówieniu i wygląda smacznie.

Dziękujemy, WojtekZgola
Zrecenzowano 25 maja 2016

To moja druga wizyta w tym miejscu, po raz kolejny się nie rozczarowałem. Przepyszne szparagi w sosie holenderskim i bardzo dobre szaszłyki z kurczaka. Miła i przyjazna obsługa

Dziękujemy, Nestorius2014
Zrecenzowano 1 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Nagrodzona dwiema czapkami Gault et Millau
restauracja w pierwszej chwili zaskoczyła pozytywnie wystrojem, obsługą, prezentacja potraw. Niestety, rozczarowana również, gdyz te wysmakowane i wysublimowane dania zostały podane letnie. Na desery czekaliśmy ponad 20 minut i to już zepsuło nam całkowicie wrażenia.

Dziękujemy, Justyn D

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!