“Sentymentalnie”
Concordia Taste — recenzja

Concordia Taste
Nr 128 wśród 785 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Concordia Taste to część centrum designu Concordia Design i choćby dlatego nie jest to „zwyczajna” restauracja. Niezwyczajne jest wnętrze – ponad 100-letnie, ale nowoczesne; postindustrialne, ale przyjazne; przestrzenne, ale przytulne. Stawiamy na polski design. Sercem restauracji jest zaprojektowana przez Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna FoodLab, goście siedzą przy stołach Mebli VOX, a w strefie chillout na kolorowych pufach Paged. Aranżacja wnętrza też jest jedyna w swoim rodzaju – co kilka tygodni projektują ją i zmieniają studenci poznańskiej School of Form. Najbardziej niezwykłe jest jednak nasze menu i to jest główny powód, dla którego warto nas odwiedzać!
Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Lunch w Concordii ze względu na lokalizację i propozycje posiłków. Biznesowo. W zestawie dobraliśmy: pomidor faszerowany pieczarkami i serem - był poprawny, ale nadzienie mogło być nieco bardziej zapieczone jak na mój gust, pomidor średnich rozmiarów, ale i tak trochę więcej pociekło z niego wodnistego soku niż powinno; potem okoń morski - mój gość chwalił, a ja wziąłem kurczaka w sosie maślanym z rodzynkami na ryżu - ze względu na wspomnienia, bo potrawkę w podobnym stylu robiła moja ciocia - smakowało mi bardzo i chyba nie tylko ze względów sentymentalnych. Kieliszek wina białego w dobrej normie jak zawsze w Concordii. Kawa - jak zwykle na wysokim poziomie. Gość i ja per saldo zadowoleni. Ta restauracja to bardzo dobra miejscówka na spokojne biznesowe rozmowy.

Dziękujemy, Jerzy K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 8 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, chociaż moja gicz była nie doprawiona. Wystrój minimalistyczny, średnio mi przypadł do gustu, ale widać że to przemyślany wygląd, a nie przypadek.

Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano 14 listopada 2015

Ciekawa karta, ładnie podane dania, które smakują tak dobrze, jak wyglądają :)
Lokal jest bardzo przestrzenny, co jest niewątpliwie dużym plusem. Sprawna obsługa.
Warte polecenia.

Dziękujemy, MonikaKrol
Zrecenzowano 12 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania dłuższy niż u konkurencji ale warto, porcje w sam raz, ranking z tripa nie oddaje smaku, w ofercie rownież piwa małych browarów.

Dziękujemy, argosek
Zrecenzowano 28 października 2015

Zdziwiony jestem tak niskim miejscem w TripAdvisor( 48 ) Miejsce bardzo oryginalne jak na restaurację. Duza przestronna restauracja z mozliwością organizacji imprez , nie zakłucajac obsługi gości . . Plac zabaw dla dzieci godny jak na restaurację , nie jakiś mały stoliczek. Co do kuchni ... Dania podawane w odsłonie fusion , serwowane jak przystało na nowe kanony. Smaki na 4 , obsługa na 5 . Oferowana kuchnia nie należy do łatwych , stąd mogą się zdażyć opinie negatywne od gości przyzwyczajonych do pełnych talerzy i swojskich smaków. Dobre miejsce na mapie kulinarnej Poznania.

Dziękujemy, Adamcie

Concordia Taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Concordia Taste? Podziel się wrażeniami!