“Cudowne pierwsze wrażenie”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.

Wraz z ukochaną, pierwszy raz mieliśmy styczność z restauracją serwującą prawdzie sushi i się nie zawiedliśmy(wcześniej mieliśmy styczność tylko z daniami gotowymi dostępnymi w lokalnych sklepach).
Klimat fantastyczny, obsługa przemiła(obsługiwała nas P. Wiktoria). Miejsce warte odwiedzenia, pierwszy raz był na tyle cudowny że chcemy więcej

Dziękujemy, Cheepibeizer5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Całe szczęście, że trafiliście do nas jako pierwszych! Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić Was nieco w egzotyczny świat kuchni Japońskiej, i że Wy również jesteście z tego zadowoleni ;) To cudownie! Zapraszamy częściej! Jeszcze tyle do smakow do zgłębienia!

Świetna obsługa i atmofera, ceny nie aż tak wysokie biorąc pod uwagę jakość posiłku, który zamówiłem. To była moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.

Dziękujemy, Marcin M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! To świetnie, że wizyta okazała się tak miłym zaskoczeniem. Mamy nadzieję, że już wkrótce ponownie do nas zawitasz :) Do zobaczenia!

Sushi bardzo dobre, miejsce z klimatem, wszytsko szybko podane a kelnerzy super, w szczególności Pani Patrycja obsluzyla Nas z uśmiechem i pomocą. Oby więcej tak miłych kelnerów jak ona :)

Dziękujemy, Klaudia K

Klaudio! Dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że Twoja wizyta przebiegła pomyślnie i jesteś zadowolona z obsługi Patrycji, która jest prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Odwiedź nas jeszcze kiedyś, czekamy! :)

Wszystko było maksymalnie dobre, jedzenie na najwyższym poziomie. Oddzielnie dziękuję Pani Patrycji za profesjonalną i miłą obsługę. Przyjdę tu jutro ;)

Dziękujemy, MagisterSushi

Dziękujemy za Twoją opinię! Świetne uczucie otrzymać słowa uznania od Magistra Sushi! <3 Jeśli można zapytać, gdzie idzie zdobyć taki tytuł? Genialna sprawa! Czekamy z niecierpliwością! :)

Odwiedziliśmy ze znajomym restaurację w dwa kolejne wieczory. wg kolegi nie jadł dotąd tak dobrego Sushi i nie tylko, serwowane zupy i przystawki też były rewelacyjne.
Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna. Personel obsługujący uśmiechnięty, bardzo dobrze zorientowany w serwowanych daniach lokalu. Pan Filip z niesamowitą lekkością ale i też profesjonalizmem proponował koleje dania. Służył również informacjami zdobytymi "z kuchni" o składnikach dań. Szczerze polecam ten lokal, sama do niego na pewno wrócę

Dziękujemy, AdrianaBasinska

Dziękujemy za wyśmienitą rekomendację! Niezmiernie nam miło, że doceniacie kunszt naszej kuchni, a co za tym idzie naszych kucharzy. Cieszymy się, że obsługa Filipa spełniła Wasze oczekiwania i zachęciła do powrotu w nasze skromne progi, to mistrz w sowim fachu! Czekamy na kolejne odwiedziny. Pozdrawiamy!

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!