“Polecam”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.

Świetna obsługa i atmofera, ceny nie aż tak wysokie biorąc pod uwagę jakość posiłku, który zamówiłem. To była moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.

Dziękujemy, Marcin M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! To świetnie, że wizyta okazała się tak miłym zaskoczeniem. Mamy nadzieję, że już wkrótce ponownie do nas zawitasz :) Do zobaczenia!

Sushi bardzo dobre, miejsce z klimatem, wszytsko szybko podane a kelnerzy super, w szczególności Pani Patrycja obsluzyla Nas z uśmiechem i pomocą. Oby więcej tak miłych kelnerów jak ona :)

Dziękujemy, Klaudia K

Klaudio! Dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że Twoja wizyta przebiegła pomyślnie i jesteś zadowolona z obsługi Patrycji, która jest prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Odwiedź nas jeszcze kiedyś, czekamy! :)

Wszystko było maksymalnie dobre, jedzenie na najwyższym poziomie. Oddzielnie dziękuję Pani Patrycji za profesjonalną i miłą obsługę. Przyjdę tu jutro ;)

Dziękujemy, MagisterSushi

Dziękujemy za Twoją opinię! Świetne uczucie otrzymać słowa uznania od Magistra Sushi! <3 Jeśli można zapytać, gdzie idzie zdobyć taki tytuł? Genialna sprawa! Czekamy z niecierpliwością! :)

Odwiedziliśmy ze znajomym restaurację w dwa kolejne wieczory. wg kolegi nie jadł dotąd tak dobrego Sushi i nie tylko, serwowane zupy i przystawki też były rewelacyjne.
Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna. Personel obsługujący uśmiechnięty, bardzo dobrze zorientowany w serwowanych daniach lokalu. Pan Filip z niesamowitą lekkością ale i też profesjonalizmem proponował koleje dania. Służył również informacjami zdobytymi "z kuchni" o składnikach dań. Szczerze polecam ten lokal, sama do niego na pewno wrócę

Dziękujemy, AdrianaBasinska

Dziękujemy za wyśmienitą rekomendację! Niezmiernie nam miło, że doceniacie kunszt naszej kuchni, a co za tym idzie naszych kucharzy. Cieszymy się, że obsługa Filipa spełniła Wasze oczekiwania i zachęciła do powrotu w nasze skromne progi, to mistrz w sowim fachu! Czekamy na kolejne odwiedziny. Pozdrawiamy!

Miałyśmy zarezerwowany pokój VIP i mimo zmian w liczbie osób na ostatnią chwilę, zostałyśmy bardzo miło potraktowane. Ciekawy stół w pokoju robił ogromne wrażenie, sushi się zajadałyśmy bo było pyszne a Pani Patrycja pilnowała aby nam niczego nie zabrakło. Polecam!

Dziękujemy, zofiat181
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witaj! To świetnie, że wizyta była dla Was tak miłym doświadczeniem. Zadowolenie naszych Gości to priorytet, co obsługa w postaci Patrycji udowodniła :) Mamy nadzieję, że chętnie wrócicie zajadać się naszymi specjałami, i to w najbliższym czasie :) Pozdrawiamy!

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!