Poznań

“Wyśmienite Sushi”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.

Odwiedziliśmy ze znajomym restaurację w dwa kolejne wieczory. wg kolegi nie jadł dotąd tak dobrego Sushi i nie tylko, serwowane zupy i przystawki też były rewelacyjne.
Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna. Personel obsługujący uśmiechnięty, bardzo dobrze zorientowany w serwowanych daniach lokalu. Pan Filip z niesamowitą lekkością ale i też profesjonalizmem proponował koleje dania. Służył również informacjami zdobytymi "z kuchni" o składnikach dań. Szczerze polecam ten lokal, sama do niego na pewno wrócę

Dziękujemy, AdrianaBasinska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wyśmienitą rekomendację! Niezmiernie nam miło, że doceniacie kunszt naszej kuchni, a co za tym idzie naszych kucharzy. Cieszymy się, że obsługa Filipa spełniła Wasze oczekiwania i zachęciła do powrotu w nasze skromne progi, to mistrz w sowim fachu! Czekamy na kolejne odwiedziny. Pozdrawiamy!

Miałyśmy zarezerwowany pokój VIP i mimo zmian w liczbie osób na ostatnią chwilę, zostałyśmy bardzo miło potraktowane. Ciekawy stół w pokoju robił ogromne wrażenie, sushi się zajadałyśmy bo było pyszne a Pani Patrycja pilnowała aby nam niczego nie zabrakło. Polecam!

Dziękujemy, zofiat181

Witaj! To świetnie, że wizyta była dla Was tak miłym doświadczeniem. Zadowolenie naszych Gości to priorytet, co obsługa w postaci Patrycji udowodniła :) Mamy nadzieję, że chętnie wrócicie zajadać się naszymi specjałami, i to w najbliższym czasie :) Pozdrawiamy!

Byliśmy z Narzeczonym w godzinach dużego natężenia ruchu (okolice 15 w sobotę). Obsługa bardzo sprawna, obsługiwała nas uprzejma pani Patrycja, którą szczególnie polecamy :) Szybko otrzymaliśmy zamówienie, zarówno napoje jak i sushi bardzo dobre. Polecam drinka Choya Fruit. Sushi ze składników wysokiej jakości, bardzo nam smakowało. Miejsce na jedno z najlepszych sushi w mieście, bez dwóch zdań.

Dziękujemy, asiaasia94

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że Wasza wizyta upłynęła w przyjemnej atmosferze i jesteście w 100% zadowoleni. Miło, że doceniacie pracę Patrycji, to się ceni :) Zawsze do usług, polecamy się na przyszłość! Do zobaczenia!

Ramen w Matii jest bezdyskusyjnie najlepszy w Poznaniu. Sushi zresztą również. A Pani Patrycji dziękujemy za miłą obsługę :)

Dziękujemy, marekl217

Dziękujemy za recenzję i ogromne wyróżnienie! Dzięki takim słowom, nasza praca to czysta przyjemność :) Zapraszamy ponownie!

Obie z przyjaciółką jesteśmy zachwycone - i jakością dań (tempura!) i jakością obsługi. Szczególne brawa dla bardzo sympatycznego pana Dawida, który się nami zaopiekował i dbał, aby nasza wizyta wypadła jak najprzyjemniej.

Dziękujemy, Egoskupiona

Dziękujemy za te słowa! :) Właśnie o takie wrażenia nam chodzi, "przytulnie i pysznie"- nic dodać, nic ująć. Mamy nadzieję, że razem z przyjaciółką odwiedzicie nas ponownie. Czekamy!

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!