“Smakowało! ”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.

Dziękuję za świetną obsługę i super pozycję w menu. Jedne z najlepszych miejsc w Poznaniu! Warte uwagi.

Dziękujemy, Виктория Я
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! :) Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczymy. Do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, pyszne jedzenie, przyjemna atmosfera i miła obsługa. Można się najeść w stosownej cenie:))

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, iguccci
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za rekomendację :) Cieszymy się, że nasze sushi podbiło Twpje kubki smakowe. Mamy nadzieję, że zawitasz do nas ponownie i uda nam się spełnić Twoje oczekiwania na 5+. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie w rozsądnych cenach. Dodatkowo kompetentna obsługa - Pani Olga odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania. :) szczerze polecam.

Dziękujemy, natuszka11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za te słowa! Cieszymy się, że Olga spełniła Wasze oczekiwania. :)
Polecamy się na przyszłość. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre sushi,świetna i bardzo miła obsługa, serdeczne podziękowania dla Pani Igi, która miło nas obsłużyła i doradziła :) Polecam bardzo to miejsce:)

1  Dziękujemy, Klaudia E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy bardzo! :)
Cieszymy się, że wpadłaś do nas!
Mamy nadzieje, że kolejnym razem jak będziesz w Poznaniu również do nas wpadniesz! :)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa jaka spotkałam w Poznaniu. Pani Iga bardzo pomogła w wyborze sushi, porozmawiala i opowiedziała o wszystkim. Jedzenie przepyszne, najlepsze sushi jakie jadłam. Miejsce bardzo atrakcyjne, przytulne. Byliśmy tylko 2 dni w Poznaniu A ta restauracja była najlepszym pkt. Dla Pani Izy należą się największe podziękowania. Polecam !

Dziękujemy, 312madziap

Dziękujemy bardzo! :)
Doceniamy takie słowa! Cieszymy się, że Iga stanęła na wysokości zadania!
Do zobaczenia!

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!