“Kraków w Poznaniu”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre sushi,świetna i bardzo miła obsługa, serdeczne podziękowania dla Pani Igi, która miło nas obsłużyła i doradziła :) Polecam bardzo to miejsce:)

1  Dziękujemy, Klaudia E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy bardzo! :)
Cieszymy się, że wpadłaś do nas!
Mamy nadzieje, że kolejnym razem jak będziesz w Poznaniu również do nas wpadniesz! :)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa jaka spotkałam w Poznaniu. Pani Iga bardzo pomogła w wyborze sushi, porozmawiala i opowiedziała o wszystkim. Jedzenie przepyszne, najlepsze sushi jakie jadłam. Miejsce bardzo atrakcyjne, przytulne. Byliśmy tylko 2 dni w Poznaniu A ta restauracja była najlepszym pkt. Dla Pani Izy należą się największe podziękowania. Polecam !

Dziękujemy, 312madziap

Dziękujemy bardzo! :)
Doceniamy takie słowa! Cieszymy się, że Iga stanęła na wysokości zadania!
Do zobaczenia!

Zrecenzowano 7 września 2019

Dotychczas zamawiałam sushi z Matii głównie na wynos, dzisiaj jednak wybraliśmy się z rodziną zjeść w lokalu. Obsługiwała nas Pani Karolina, przemiła, uśmiechnięta, cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania i doradziła z zamówieniem. Zupa tajska przepyszna, ale sushi jeszcze lepsze :) Uczta dla podniebienia. Zdecydowanie najlepsze smakowo w Poznaniu, a ceny odpowiednie. Polecam!

Dziękujemy, Paula M

Bardzo dziękujemy Pani Paulo! :)
Niesamowicie nam miło czytać takie słowa.
Staramy się, aby każdy Gość dokładnie tak się czuł.
Mamy nadzieje, że niedługo znów się zobaczymy! :)

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy bardzo dobre sushi. Herbata wiśniowa jest pyszna. Przemiła Pani Iga. Bardzo fajna atmosfera.

Dziękujemy, Adrian B

Cieszymy się, że nasza herbata i sushi przypadło do gustu! :)
Dziękujemy za docenienie również Igi!
Do zobaczenia. :)

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ;) jedzenie petarda!! Kelner Dawid przemily :) Wszystko bardzo swieze, pieknie podane.

Dziękujemy, Adam M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za opinię i polecenie. Cieszymy się, że jesteś tak bardzo zadowolony po wizycie w naszej restauracji! Wpadaj jak najczęściej. :)

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!