“Smacznie”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy bardzo dobre sushi. Herbata wiśniowa jest pyszna. Przemiła Pani Iga. Bardzo fajna atmosfera.

Dziękujemy, Adrian B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Cieszymy się, że nasza herbata i sushi przypadło do gustu! :)
Dziękujemy za docenienie również Igi!
Do zobaczenia. :)

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ;) jedzenie petarda!! Kelner Dawid przemily :) Wszystko bardzo swieze, pieknie podane.

Dziękujemy, Adam M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za opinię i polecenie. Cieszymy się, że jesteś tak bardzo zadowolony po wizycie w naszej restauracji! Wpadaj jak najczęściej. :)

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mati sushi to jedno z najlepszych miejsc w Poznaniu dla smakoszy surowego tatara z łososia. Przy tym lokalizacja przy Starym Browarze, a wiec dwa w jednym. Udane zakupy i nagroda dla podniebienia. Polecam

Dziękujemy, rodman2025
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za recenzję i polecenie. Takie opinie jak Twoja to dla nas prawdziwy skarb i gigantyczna motywacja. Cieszymy się, że wizyta przebiegła tak pomyślnie. Oby do zobaczenia wkrótce! <3

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, lokal ma wspanialy klimat.
Bardzo dziekuje panu Dawidowi za tak cieple przyjecie do restauracji oraz wytlumaczenie wszystkiego!!
Bardzo polecam

Dziękujemy, victravelover

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie! Miło, że nasza obsługa, jak i cały lokal wywarła na Tobie takie dobre wrażenie. Szkoda, że nie dałeś jednak znać, co wpłynęło na obniżenie oceny. Mamy nadzieję jednak, że nas odwiedzisz ponownie. Wówczas dołożymy wszelkich starań, aby wszystko było idealnie! :)

Zrecenzowano 3 września 2019

Moim zdaniem Matii Sushi to miejsce klimatyczne z pysznym jedzeniem. Dużym plusem restauracji jest różnorodność menu - pierwszy raz udało mi się spróbować grill maków, które polecam! Również polecam herbaty - rewelacja jeśli chodzi o smak ale także sposób podania. W restauracji panuje miła atmosfera, a kelnerki (nas obsługiwała Pani Iga) są bardzo pomocne.

Dziękujemy, magdalenaW1330HG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją szczerą rekomendację Magdaleno. Fajnie, że doceniłaś tak wiele elementów naszej restauracji. Wpadaj jak najczęściej! <3 :)

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!