“Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem.”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 3 września 2019

Moim zdaniem Matii Sushi to miejsce klimatyczne z pysznym jedzeniem. Dużym plusem restauracji jest różnorodność menu - pierwszy raz udało mi się spróbować grill maków, które polecam! Również polecam herbaty - rewelacja jeśli chodzi o smak ale także sposób podania. W restauracji panuje miła atmosfera, a kelnerki (nas obsługiwała Pani Iga) są bardzo pomocne.

Dziękujemy, magdalenaW1330HG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją szczerą rekomendację Magdaleno. Fajnie, że doceniłaś tak wiele elementów naszej restauracji. Wpadaj jak najczęściej! <3 :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo przyjemne i przytulne wnętrze, nadające specyficzny klimat. Sushi wyśmienite. Było to moje pierwsze sushi w lokalu i zaliczam to do jednych z moich ulubionych kulinarnych wspomnień. Obsługa miła, dokładnie objaśniła co jest czym :) Gdyby nie kilometry to częściej bym tu bywał, ale przy okazji następnej wizyty w Poznaniu na pewno się pojawię. Oczekiwania spełnione w 100%

Dziękujemy, macq92

Dziękujemy za Twoją recenzje. Cudownie usłyszeć takie słowa od naszych Gości. Cieszymy się, że tak bardzo dobrze zapamiętałeś wizytę w naszym lokalu, a wszelakie oczekiwania zostały spełnione. W takim razie czekamy na kolejną wizytę. <3

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie dobre,obsluga mia zwlaszcza p.Dawid.
ale nie ma juz klimatu Violet sushi..i ceny...niestety juz nie takie

Dziękujemy, ajo511

Dziękujemy za ocenę! Miło, że jesteś zadowolony. Niestety, staramy się, jak tylko możemy, ale nasza filozofia różni się od Violet! Mimo to gorąco zachęcamy do ponownych odwiedzin. Pozdrawiamy! :)

Zrecenzowano 1 września 2019

Chcieliśmy bardzo podziękować osoba,które przygotowały dla nas prawdziwa ucztę!Nigdy nie mieliśmy okazji jeść tak pysznego sushi!Idealne połączenie składników...eksplozja smaków!Szczególne podziękowania dla pani Olgi...pofesjonalne podejście do klienta,przemiła osoba oddana pracy,swoim doradztwem idealnie trafila w nasze gusta!Dziekujemy

Dziękujemy, Joanna k

Dziękujemy za Twoją opinię Joanna. To dla nas duma, że nasze sushi wywarło na Tobie tak gigantyczne wrażenie. Nawet nie wiesz, jak miło jest usłyszeć coś takiego od naszych Gości. Wpadaj jak najczęściej! :)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce. Byłam dziś z mężem i 3 letnią córką po raz pierwszy. Jestem zachwycona żarówno pięknym wnętrzem, pysznym jedzeniem i przemiła obsługa. Pani Iga ma bardzo fajna energię, potrafiła bardzo dobrze doradzić nam w wyborze dań. Również córci bardzo smakowało, co jest dodatkowym plusem, ponieważ należy do dzieci mocno wybrednych, zwłaszcza jeśli chodzi o dania spoza głównego jadłospisu dziecka Na pewno wrócimy nie raz. Najlepsze miejsce z sushi w Poznaniu, na wypad z rodziną ale też na spotkanie biznesowe

Dziękujemy, Martaszka7

Dziękujemy za Twoja słowa. To prawdziwa motywacja, aby robić to dalej. Cieszymy się, że czas spędzony u nas zapamiętacie tak dobrze. Pozdrawiamy córcię i wracajcie czym prędzej! <3

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!