“Przemiła kolacja”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce. Byłam dziś z mężem i 3 letnią córką po raz pierwszy. Jestem zachwycona żarówno pięknym wnętrzem, pysznym jedzeniem i przemiła obsługa. Pani Iga ma bardzo fajna energię, potrafiła bardzo dobrze doradzić nam w wyborze dań. Również córci bardzo smakowało, co jest dodatkowym plusem, ponieważ należy do dzieci mocno wybrednych, zwłaszcza jeśli chodzi o dania spoza głównego jadłospisu dziecka Na pewno wrócimy nie raz. Najlepsze miejsce z sushi w Poznaniu, na wypad z rodziną ale też na spotkanie biznesowe

Dziękujemy, Martaszka7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoja słowa. To prawdziwa motywacja, aby robić to dalej. Cieszymy się, że czas spędzony u nas zapamiętacie tak dobrze. Pozdrawiamy córcię i wracajcie czym prędzej! <3

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne sushi i sałatki, pyszne drinki i rewelacyjna atmosfera w samym centrum Poznania. Pozdrowienia dla przemiłej Olgi.

Dziękujemy, Ulah123

Dziękujemy za Twoją opinię Ula! Cieszymy się, że nasza restauracja tak bardzo przypadła Ci do gustu. Do zobaczenia, oby niebawem! :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Sushi pyszne, zupa i kalmary również bardzo smaczne. Obsługa super ,Pani Olga bardzo sympatyczna i pomocna.Oby wszędzie była taka obsługa to od razu inaczej przebywa się w danym miejscu ☺️

Dziękujemy, milena r

Dziękujemy za Twoją rekomendacje Milena. Świetnie jest widzieć Gościa, który jest tak bardzo spełniony po wizycie w naszej restauracji. Pozdrawiamy serdecznie! <3

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam tu już nie raz i za każdym razem obsługa jest bardzo miła, a jedzenie jeszcze lepsze :). Ciekawy wystrój dopełnia wspaniałą atmosferę. Polecam spróbować sushi sezonowych :D

Dziękujemy, MadziXek

Dziękujemy za Twoją opinię. Miło, że masz takie przekonanie o naszej restauracji - to wiele dla nas znaczy. Do zobaczenia następnym razem! <3

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy zestawy Lunch'owe i wszystkie były przepyszne.
Dziękuję Pani Olgo za miłą obsługę.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Maciej J

Dziękujemy za ocenę Maciej. Fajnie, że tak bardzo Ci się podobało. Wpadaj częściej! :)

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!