“Najlepsze sushi w Poznaniu”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne sushi i sałatki, pyszne drinki i rewelacyjna atmosfera w samym centrum Poznania. Pozdrowienia dla przemiłej Olgi.

Dziękujemy, Ulah123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię Ula! Cieszymy się, że nasza restauracja tak bardzo przypadła Ci do gustu. Do zobaczenia, oby niebawem! :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Sushi pyszne, zupa i kalmary również bardzo smaczne. Obsługa super ,Pani Olga bardzo sympatyczna i pomocna.Oby wszędzie była taka obsługa to od razu inaczej przebywa się w danym miejscu ☺️

Dziękujemy, milena r

Dziękujemy za Twoją rekomendacje Milena. Świetnie jest widzieć Gościa, który jest tak bardzo spełniony po wizycie w naszej restauracji. Pozdrawiamy serdecznie! <3

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam tu już nie raz i za każdym razem obsługa jest bardzo miła, a jedzenie jeszcze lepsze :). Ciekawy wystrój dopełnia wspaniałą atmosferę. Polecam spróbować sushi sezonowych :D

Dziękujemy, MadziXek

Dziękujemy za Twoją opinię. Miło, że masz takie przekonanie o naszej restauracji - to wiele dla nas znaczy. Do zobaczenia następnym razem! <3

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy zestawy Lunch'owe i wszystkie były przepyszne.
Dziękuję Pani Olgo za miłą obsługę.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Maciej J

Dziękujemy za ocenę Maciej. Fajnie, że tak bardzo Ci się podobało. Wpadaj częściej! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Sushi nigdy nie było mym ulubionym daniem, jednak zmieniło się to w Poznaniu podczas wizyty w Matii Sushi. Przepyszne sushi, które rozpływało się w ustach, świetnie komponowało się z zieloną herbatą o smaku mango. Idealnym dopełnieniem kolacji stały się lody. Dodatkowo wieczór uświetniła cudowna atmosfera, którą zawdzięczaliśmy przede wszystkim obsłudze - szczególnie Dawidowi i Asi - którzy służyli nam swoją fachową pomocą i zaimponowali wiedzą na temat podawanych dań. Jedziesz do Poznania? Koniecznie wstąp do Matii Sushi! Być może odnajdziesz tam swą kulinarną miłość!

Dziękujemy, Alexis2277

Dziękujmy za Twoją niesamowitą recenzję! Takie słowa to dla nas prawdziwy skarb i motywacja. Jesteśmy dumni, że nasza restauracja wpłynęła na Twoje zdanie na temat sushi oraz z tego, że nasza obsługa wywarła na Tobie tak ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz - zapraszamy serdecznie! <3

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!