Poznań

“Wspaniałe miejsce”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam tu już nie raz i za każdym razem obsługa jest bardzo miła, a jedzenie jeszcze lepsze :). Ciekawy wystrój dopełnia wspaniałą atmosferę. Polecam spróbować sushi sezonowych :D

Dziękujemy, MadziXek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię. Miło, że masz takie przekonanie o naszej restauracji - to wiele dla nas znaczy. Do zobaczenia następnym razem! <3

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy zestawy Lunch'owe i wszystkie były przepyszne.
Dziękuję Pani Olgo za miłą obsługę.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Maciej J

Dziękujemy za ocenę Maciej. Fajnie, że tak bardzo Ci się podobało. Wpadaj częściej! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Sushi nigdy nie było mym ulubionym daniem, jednak zmieniło się to w Poznaniu podczas wizyty w Matii Sushi. Przepyszne sushi, które rozpływało się w ustach, świetnie komponowało się z zieloną herbatą o smaku mango. Idealnym dopełnieniem kolacji stały się lody. Dodatkowo wieczór uświetniła cudowna atmosfera, którą zawdzięczaliśmy przede wszystkim obsłudze - szczególnie Dawidowi i Asi - którzy służyli nam swoją fachową pomocą i zaimponowali wiedzą na temat podawanych dań. Jedziesz do Poznania? Koniecznie wstąp do Matii Sushi! Być może odnajdziesz tam swą kulinarną miłość!

Dziękujemy, Alexis2277

Dziękujmy za Twoją niesamowitą recenzję! Takie słowa to dla nas prawdziwy skarb i motywacja. Jesteśmy dumni, że nasza restauracja wpłynęła na Twoje zdanie na temat sushi oraz z tego, że nasza obsługa wywarła na Tobie tak ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz - zapraszamy serdecznie! <3

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi w Mari sushi jest naprawdę pyszne, jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby mi nie smakowało, co świadczy o stałej dobrej jakości. Po raz kolejny zamówiłem też kalmary w temourze i w smaku są dobre, ale jak dla mnie trochę za tłuste i po ich zjedzeniu po raz kolejny przez kilka godzin czułem jakbym miał olej w żołądku, ale może to kwestia mojego żołądka.
O sługa jak zwykle super, Iga była bardzo miła i uśmiechnięta. Takim osobom aż chce się zostawiać napiwki

Dziękujemy, 625pawelk

Dziękujemy za Twoją opinię. Cudownie spotkać jest lojalnego Gościa. Bardzo możliwe, że to danie były dla Ciebie najzwyczajniej w świecie zbyt tłuste. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z poziomu obsługi Igi. Pozdrawiamy i do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sam lokal jak i obsługa na najwyższym poziomie. Pan Dawid mimo dużego ruchu doskonale się nami zaopiekował, dzięki temu czas oczekiwania minął bardzo szybko i w miłej atmosferze. Z całego serca polecam, dzięki wizycie w tym lokalu sushi skradło moje serce :)

Dziękujemy, paulinapekalax

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie Paulino. Miło nam, ze skradliśmy Twoje serce. Do odbioru przy kolejnej wizycie - pozdrawiamy! <3

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!