“Rzeczowa porada”
Matii Sushi — recenzja

Matii Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: LUDZIE / DOŚWIADCZENIE / KLIMAT / STYL / KREATYWNOŚĆ To one tworzą tożsamość naszej restauracji. Niebanalne połączenie 10 letniego doświadczenia z kreatywnym podejściem do potrzeb naszych Gości. Matii Sushi to restauracja japońska z nową jakością, klimatyczną i stylową przestrzenią, nowym, autorskim menu jak i certyfikowanymi sushi masterami.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byłem ostatnio przelotem w pzn, podbiliśmy do baru i byliśmy bardzo niezdecydowani. Nie wiem jak reszta pracowników , ale dobrze ze trafiliśmy na barmana Dawida. Powiedzieliśmy jakie smaki maja być w jarach, i za każdym razem w punkt trafiał. Widać ze ten barman zna sie na rzeczy. Napewno jeszcze wrócimy , chcielibyśmy tego pana tam spotkać.

Dziękujemy, OlekO29
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Matii SushiOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za opinię Olek, ale... dotyczy chyba ono Whiskey in the Jar. Nic się nie bój - przekażemy jednak, że Dawid ma was wypatrywać. Pozdrawiamy i wpadnijcie kiedyś również do nas! :)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

ostatnio przy dużym zamówieniu ryż był ewidentnie niedogotowany co dla mnie jest niedopuszczalne w sushi, szczególnie nie takim z marketu.
jak dla mnie w Violet samo sushi było smaczniejsze.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Dziękujemy za Twoją recenzje Krzysztof. Przepraszamy za te niedogodności, prosimy jednak, aby takie rzeczy zgłaszać bezpośrednio podczas wizyty w lokalu. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzisz! <3

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepychota sushi...takimi słowami właśnie określili przyjaciele, z którymi odwiedziliśmy Sushi Matii. Bardzo miła obsługa za co dziękujemy Pani Patrycji.
Zapewne wrócimy w znacznie większym gronie POLECAMY i DZIĘKUJEMY

Dziękujemy, damianwozniak81

Dziękujemy za Twoje słowa Damian - wiele dla nas znaczą. Cudownie, że tak Ci się podobało. Wracajcie, wracajcie czym prędzej - już czekamy! :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Matii Sushi udowadnia po raz kolejny, że jest wyjątkową restauracją. Genialnie sushi i gorąca kuchnia, fantastyczne drinki i genialna obsługa. Pani Patrycja, która nas obsługiwała pomimo młodego wieku była perfekcyjnie przygotowana, niezwykle miła i uprzejma. Gorąco zachęcam każdego do odwiedzenia tej restauracji! Pozdrawiam całą rodzinę Mitsuro!
M

Dziękujemy, MaciejChr

Dziękujemy za Twoją ocenę Maciej. Cudownie widzieć Gościa, który jest tak bardzo zadowolony z wizyty w naszej restauracji. Dziękujemy za pozdrowienia i również je ślemy - do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Smaku nie przekaże się słowami. Tu trzeba przyjść i zafundować swoim kubkom smakowym odrobinę przepysznego szaleństwa. Polecam z całego serca mmmmm żołądka A wszystko to w towarzystwie przemiłej kelnerki Asi.

Dziękujemy, Syl_WinkaWB

Dziękujemy za Twoją opinię! Świetnie jest spotkać tak zadowolonego Gościa. Wpadaj jak najczęściej! <3

Matii Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Matii Sushi? Podziel się wrażeniami!