Poznań

“Kilka plusów i minusów. ”
LeTarg Bistro & Bar — recenzja

LeTarg Bistro & Bar
Nr 127 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie

Zacznę może od plusów tego bistro: na pewno trzeba przyznać że śniadania są bardzo smaczne i ciekawie skomponowane. Dodatkowo są bardzo ładnie podane. Na uwagę zasługuje też przyjemny wystrój i miła obsługa, pod tym względem każdy będzie zadowolony. To co mi się nie podoba w tym bistro to przede wszystkim ceny. Śniadanie, które nie jest za duże kosztuje około 27 zł, herbata 12 zł co jest dużą przesadą jak za zwykły kubek a nie dzbanek. To tego lokalizacja zmusza cię do przejścia praktycznie przez całą galerię albo wejścia po bardzo dużej ilości schodów jeżeli idziesz od drugiej strony.

Dziękujemy, 531rafa_l

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na śniadanie. Polecam świeże pieczywo, reszta - jak wszędzie. Miła obsługa, nie ma tłoku. Polecam, w okolicy większość lokali otwarta jest później.

Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jadłam tu ani śniadania, ani lunchu, ale zasiedliśmy na kawie i rogaliku. I było to bardzo smaczne i miłe doświadczenie :) rogal świeży, prawie że prosto z pieca, bo jeszcze lekko ciepły. Naprawdę smaczny. Pani kelnerka przemiła. Kawa dobra - jak to kawa. Wystrój jest kwestią gustu, mi się podoba. Na taką przerwę z czymś słodkim warto polecić. Ciasta też wyglądały zacnie!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, krwawamarchef
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym lokalu wszystko co składa się na lokal jest tandetne i pretensjonalne. Począwszy od nazwy udającej język zagraniczny, poprzez wystrój udający halę targową, menu udające kartki i kelnerów udających pracowników w hali targowej. Generalnie scenografia podrzędnego teatru lub niskobudżetowego kina. Smaczny napój owocowo-jarzynowy i poprawna pasta. Sprawna obsługa. Generalnie obciach i żenada

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz odkryliśmy z chłopakiem to miejsce w bodajże 2017r. będąc przejazdem w Poznaniu - zrobiło na nas duże wrażenie. Wyjątkową atmosferę w połączeniu z trafną nazwą miejsca tworzyła imitacja targu, tj. sprzedaż LeTargowych wypieków (zacnych, zresztą!). Pamiętam, że byliśmy oczarowani.
Powrót do miejsca po niespełna dwóch latach na śniadanie: duży plus za to, że kuchnia poszła nam na rękę i po 12:00 mogliśmy jeszcze zamówić śniadanie (standardowo śniadania do 12:00). Jednak, angielskie śniadanie (smaczne i ładnie podane), bajgiel z łososiem (bułka dość twarda), sok pomarańczowy = 70zł. Ceny wysokie, niewspółmierne do typu (smacznych, bo smacznych) dań.
W skrócie: warto odwiedzić to miejsce raz na jakiś czas, jednak z rozsądku finansowego - nie za często :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, marzi147

LeTarg Bistro & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w LeTarg Bistro & Bar? Podziel się wrażeniami!