Poznań
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Gorąco polecam na niedzielny obiad , a szczególnie steak w postaci kąsków z polędwicy wołowej , które sam sobie smażysz na gorącym kamieniu z lawy wulkanicznej !!! Szybko podane , miła obsługa . Bardzo dobra także sałatka z kawałkami polędwicy , żona była wniebowzięta ;)

Dziękujemy, mareqg
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ładnie wygląda na zdjęciach i ma ciekawe, nowoczesne wnętrze. To tyle! Widoki z okien wszystkich pokoi na parking, z restauracji na supermarket. Pokoje małe, tak posprzatane, że przy pierwszym wejsciu człowiek się zastanawia czy pościel została zmieniona gdyż jest niewygladzona. Na basenie 3 leżaki, reszta krzesła, ciągły brak ręczników, Pani wydaje do wytarcia szlafroki. No i restauracja - najsłabszy pkt programu. Śniadania - każdego dnia te same, słabo podgrzane, warzywa tonące w oleju, jeśli czegoś braknie nie jest uzupełniane, pieczywo słabe, brak ciepłego mleka, jeden rodzaj ciasta, reszta też bardzo skromnie!!! Dania z karty - krem z buraków bardzo słodki, makaron z bazyliowym pesto tonie w oleju.. Kelnerzy - bardzo niezadowoloni z tego, że pojawiają się goście, o usmiechu można pomarzyć. Jeśli jesteś wegetarianinem lub co gorsza weganem - zapomnij - pozostaje Lewiatan - ten przynajmniej tu zasługuje na 4 gwiazdki ;)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nataszaweganska
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

jedzenie bez szału,w restauracji sprzątanie na chybił trafił,ogólnie wrażenie takie sobie,spodziewaliśmy się czegoś lepszego po lokalu tak reklamowanym i fajnie położonym.ktoś chyba nie pilnuje interesu bo ...to widać...

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, mrowar
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Podjechaliśmy do restauracji Blue Marina na niedzielny obiad z sprecyzowanym wyborem dań. Miało być: nagradzany tatar i "selekcja steków dla dwojga"
Przy zamawianiu okazało się, że tatar jest nie z mięsa siekanego tylko mielonego
Zrezygnowałem z tak serwowanego dania. Druga pozycja okazało się, że steki są surowe; nie miałem ochoty na smażenie 400 g mięsa na stole.
Zamówiliśmy: krem z pieczonych buraków, carpaccio z polędwicy wołowej, stek z rostbefu i filet z sandacza.
Krem z buraków: bardzo dobry
Carpaccio: gdybym wiedział w jaki sposób podają to bym zamówił sałatkę z polędwicą wołową, a tak musiałem wygrzebywać mięso z pod zieleniny.
Stek: miał być o stopniu wysmażenia medium. Był, ale położony na gorącej płycie smażył się dalej. Musiałem poprosić o dodatkowy talerz by przerwać proces smażenia.
Moim zdaniem bez sensu jest zamawianie stopnia wysmażenia, jeżeli na stole dopieka się bardziej i nie ma możliwości przerwania procesu.
Znacznie lepiej podeszli do tego w restauracji "U myśliwych" Podają steki również na gorącej płycie, ale wstępnie podsmażone i wtedy konsument decyduje o stopniu wysmażenia. Do tego zawiązują na szyi klienta "śliniak" po to by nie ubrudzić ubrania.
Dla mnie wzorem jest restauracja "Indian Steak" Podają steki o zamówionym stopniu wysmażenia na gorącej płycie, ale tylko dla potrzymania temperatury.
Sandacz: kolejny kucharz, który "zabił" smak jednej z najbardziej delikatnej ryby słodkowodnej położonej na gorzkim puree ziemniaczanym z kaparami.
Dla mnie wzorcem podania i smaku sandacza była mała restauracyjka w Zaniemyślu, gdzie wiele lat często jadałem.
Podsumowując: nie jest to restauracja do której warto wracać.
Zwraca uwagę schematyczność odpowiedzi (CTRL C, CTRL V) na negatywne opinie.
"...żeby poprawiać nieustannie jakość usług..." 4 gwiazdki do czegoś zobowiązują, chyba, że próbujecie podnieść się na poziom 5 gwiazdek.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam kilka razy
Dwa razy nocleg w bardzo przyjemnym apartamencie pełnym wrażeń i miłych doznań
Jedzenie dobre, swietnie podane steki na kamiennej tacy które spożywałem na tarasie podczas wycieczki rowerowej
Dobre wina i ciekawe herbaty zimowe podawane dla rozgrzania
Polecam, obsługa mila

Termin pobytu: lipiec 2018