“Królik najlepszy !!”
Česká Hospoda — recenzja

Česká Hospoda
Nr 58 wśród 952 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jednym wielkim minusem jest to że wychodząc z tej restauracji śmierdzi się jedzeniem !
Wentylacji pomieszczenia chyba brak
Ale jedzenie samo w sobie super.
Zamówiliśmy pieczonego królika w sosie z zielonych warzyw - niebo w gębie, mięso samo odchodziło od kości.
I gulasz wołowy, knedle, czerwona kapusta również rozpieścilo nasze podniebienie.
Polecam tą restaurację!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 370basiam

Zrecenzowano 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zabrał mnie tam niemalże miejscowy znajomy - na wieczorne piwko z przekąskami. Trafione w punkt, fajne potrawy, fajne alkohole, przyjemna obsługa. Z pewnością wrócę tam podczas kolejnego wyjazdu do Poznania.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kacper C
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny lokal. Fajna lokalizacja nieopodal Starego Rynku. Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele. Przepyszne dania kuchni czeskiej i wyborne piwa. Polecamy szczególnie to borówkowe :) lubimy tam wracać!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, marcinj670
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi poszliśmy na późny obiad, każdy zamówil coś innego więc udało się spróbować kaczki, królika, karkówki oraz gulaszu. Wszystkie dania byly pyszne ale karkówka I kaczka to mistrzostwo, do tego pyszne knedle, kapusta I piwko. Bardzo miło spędzone późne popołudnie: wspaniałe towarzystwo I super jedzenie, czego chcieć więcej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, shadownaughty
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne czeskie dania, naprawdę czeskie bez polskich adaptacji czy fantazji. Wszystko w kanonie, chociaż kapusty przesłodzone po za poziom torelancji. Brak kącika dla dzieci.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Janek_JJ

Česká Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Česká Hospoda? Podziel się wrażeniami!