“Bardzo smaczne - godne polecenia ☺”
Česká Hospoda — recenzja

Česká Hospoda
Nr 61 wśród 996 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi poszliśmy na późny obiad, każdy zamówil coś innego więc udało się spróbować kaczki, królika, karkówki oraz gulaszu. Wszystkie dania byly pyszne ale karkówka I kaczka to mistrzostwo, do tego pyszne knedle, kapusta I piwko. Bardzo miło spędzone późne popołudnie: wspaniałe towarzystwo I super jedzenie, czego chcieć więcej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, shadownaughty

Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne czeskie dania, naprawdę czeskie bez polskich adaptacji czy fantazji. Wszystko w kanonie, chociaż kapusty przesłodzone po za poziom torelancji. Brak kącika dla dzieci.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Janek_JJ
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak to po czesku - smacznie, dużo i wesoło! Znakomite żeberka z kapustą zasmażaną, knedliczki, do tego piwo w dwóch kolorach :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dartnet
Zrecenzowano 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy na bardzo późny obiad,i małe piwko Czeskie.I bardzo ciekawie,zapach z kuchni jest bardzo przyjemny i chce się wejść żeby coś zjeść.Obsluga miła i pomocna.Porcje naprawdę duże i wszystko smaczne.Restauracja godna polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 214marcinc
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trudno mi cokolwiek napisać o wnętrzu, ponieważ piłem i stolowalem się w ogródku. Obsługa kelnerska bardzo dobra, szybka i uprzejma. Wybór piw duży. Świetne przystawki (polecam precle). Dania główne - każdy coś dla siebie znajdzie bez problemu. Porcje konkretne - najadłem się do syta.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, krzychu n

Česká Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Česká Hospoda? Podziel się wrażeniami!