“Smacznie po Czesku w Poznaniu.”
Ceska hospoda — recenzja

Ceska hospoda
Nr 57 wśród 940 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne czeskie dania, naprawdę czeskie bez polskich adaptacji czy fantazji. Wszystko w kanonie, chociaż kapusty przesłodzone po za poziom torelancji. Brak kącika dla dzieci.

Dziękujemy, Janek_JJ

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak to po czesku - smacznie, dużo i wesoło! Znakomite żeberka z kapustą zasmażaną, knedliczki, do tego piwo w dwóch kolorach :)

Dziękujemy, dartnet
Zrecenzowano 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy na bardzo późny obiad,i małe piwko Czeskie.I bardzo ciekawie,zapach z kuchni jest bardzo przyjemny i chce się wejść żeby coś zjeść.Obsluga miła i pomocna.Porcje naprawdę duże i wszystko smaczne.Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trudno mi cokolwiek napisać o wnętrzu, ponieważ piłem i stolowalem się w ogródku. Obsługa kelnerska bardzo dobra, szybka i uprzejma. Wybór piw duży. Świetne przystawki (polecam precle). Dania główne - każdy coś dla siebie znajdzie bez problemu. Porcje konkretne - najadłem się do syta.

Dziękujemy, krzychu n
Zrecenzowano 3 maja 2018

Zorganizowaliśmy w tej restauracji wspólne urodziny żony i moje - wyszło rewelacyjnie. Super jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie no i piwo borówkowe - rewelacja. Z przyjemnością tam wrócimy. Gorąco polecam wszystkim na każdą okazję w każdej porze. Całą ekipa (prawie 20 osób) była pod wielkim wrażeniem.

Dziękujemy, Wojciech J

Ceska hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ceska hospoda? Podziel się wrażeniami!