“Smaczna biesiada”
Česká Hospoda — recenzja

Česká Hospoda
Nr 61 wśród 996 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak to po czesku - smacznie, dużo i wesoło! Znakomite żeberka z kapustą zasmażaną, knedliczki, do tego piwo w dwóch kolorach :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dartnet

Zrecenzowano 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy na bardzo późny obiad,i małe piwko Czeskie.I bardzo ciekawie,zapach z kuchni jest bardzo przyjemny i chce się wejść żeby coś zjeść.Obsluga miła i pomocna.Porcje naprawdę duże i wszystko smaczne.Restauracja godna polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 214marcinc
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trudno mi cokolwiek napisać o wnętrzu, ponieważ piłem i stolowalem się w ogródku. Obsługa kelnerska bardzo dobra, szybka i uprzejma. Wybór piw duży. Świetne przystawki (polecam precle). Dania główne - każdy coś dla siebie znajdzie bez problemu. Porcje konkretne - najadłem się do syta.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, krzychu n
Zrecenzowano 3 maja 2018

Zorganizowaliśmy w tej restauracji wspólne urodziny żony i moje - wyszło rewelacyjnie. Super jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie no i piwo borówkowe - rewelacja. Z przyjemnością tam wrócimy. Gorąco polecam wszystkim na każdą okazję w każdej porze. Całą ekipa (prawie 20 osób) była pod wielkim wrażeniem.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Wojciech J
Zrecenzowano 9 lutego 2018

Chłodne jesienne południe, wewnątrz też chłodno. Lokal pusty, pierwsi goście (?), ale po pół godzinie wypełniło się. Na szczęście, bo na początku tylko uśmiech kelnerki, bardzo kompetentnej, zachęcał do pozostania. Czeska kuchnia mnie odpowiada, choć porcje trochę za duże.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, mbryl

Česká Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Česká Hospoda? Podziel się wrażeniami!