“Rewelacyjne miejsce, rewelacyjna obsługa, rewelacyjne jedzenie”
Ceska hospoda — recenzja

Ceska hospoda
Nr 62 wśród 937 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 maja 2018

Zorganizowaliśmy w tej restauracji wspólne urodziny żony i moje - wyszło rewelacyjnie. Super jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie no i piwo borówkowe - rewelacja. Z przyjemnością tam wrócimy. Gorąco polecam wszystkim na każdą okazję w każdej porze. Całą ekipa (prawie 20 osób) była pod wielkim wrażeniem.

Dziękujemy, Wojciech J

Zrecenzowano 9 lutego 2018

Chłodne jesienne południe, wewnątrz też chłodno. Lokal pusty, pierwsi goście (?), ale po pół godzinie wypełniło się. Na szczęście, bo na początku tylko uśmiech kelnerki, bardzo kompetentnej, zachęcał do pozostania. Czeska kuchnia mnie odpowiada, choć porcje trochę za duże.

Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem wybraliśmy sie do tej restauracji na rocznicę, ponieważ została ona polecona przez moją przyjaciółkę, która stwierdziła że lepszego czeskiego jedzenia w Poznaniu nie zjemy. W związku z tym poleceniem chyba mieliśmy zbyt duże oczekiwania, ponieważ knajpka nas w pewnym stopniu zawiodła. Na początek zamówiliśmy świeżo wypiekane precle z pastą serowa oraz smalcem, przepyszne! Byliśmy zachwyceni, naprawdę przepyszne i czekaliśmy na danie główne. Ja zamówiłam szynkę w sosie chrzanowym, a mąż talerz różnych mięs - jedzenie nie bylo niedobre, ale także nie było rewelacyjne. Kapustka i sos w moim daniu bardzo kwaśne oraz kluska czeska jakby z zakalcem - nie zamowiłabym drugi raz. Mężowi smakowało, jednak także bez rewelacji. Jak widać po zdjęciu, światło tam jest słabe, czego efektem jest słabe zdjęcie, ale także fajna atmosfera, na plus. Podsumowując - warto przyjść chociaż raz i samemu zdecydować czy tam wrócić, my z mężem wolimy czeska knajpkę na rynku od tej, jednak nigdy nie zapomnimy świetnej obsługi, która Nas totalnie urzekła i pysznych goracych precelków na przystawkę i szkoda, że nie możemy wystawić 5.

Dziękujemy, Tourist732619
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. W menu sporo propozycji typowo czeskich dań, więc jest w czym wybierać :)

Dziękujemy, maly_chomik
Zrecenzowano 2 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dość surowe wnętrze wynagradza najlepsze w Poznaniu piwo jasne z beczki plus precle z omastą. Dla pań piwo borówkowe.Dla smakoszy pieczonej kaczki z knedlami wymarzony lokal. Obsługa super(firma rodzinna)

2  Dziękujemy, Wanda N

Ceska hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ceska hospoda? Podziel się wrażeniami!