“Godna polecenia”
Ceska hospoda — recenzja

Ceska hospoda
Nr 57 wśród 940 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem wybraliśmy sie do tej restauracji na rocznicę, ponieważ została ona polecona przez moją przyjaciółkę, która stwierdziła że lepszego czeskiego jedzenia w Poznaniu nie zjemy. W związku z tym poleceniem chyba mieliśmy zbyt duże oczekiwania, ponieważ knajpka nas w pewnym stopniu zawiodła. Na początek zamówiliśmy świeżo wypiekane precle z pastą serowa oraz smalcem, przepyszne! Byliśmy zachwyceni, naprawdę przepyszne i czekaliśmy na danie główne. Ja zamówiłam szynkę w sosie chrzanowym, a mąż talerz różnych mięs - jedzenie nie bylo niedobre, ale także nie było rewelacyjne. Kapustka i sos w moim daniu bardzo kwaśne oraz kluska czeska jakby z zakalcem - nie zamowiłabym drugi raz. Mężowi smakowało, jednak także bez rewelacji. Jak widać po zdjęciu, światło tam jest słabe, czego efektem jest słabe zdjęcie, ale także fajna atmosfera, na plus. Podsumowując - warto przyjść chociaż raz i samemu zdecydować czy tam wrócić, my z mężem wolimy czeska knajpkę na rynku od tej, jednak nigdy nie zapomnimy świetnej obsługi, która Nas totalnie urzekła i pysznych goracych precelków na przystawkę i szkoda, że nie możemy wystawić 5.

Dziękujemy, Tourist732619

Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. W menu sporo propozycji typowo czeskich dań, więc jest w czym wybierać :)

Dziękujemy, maly_chomik
Zrecenzowano 2 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dość surowe wnętrze wynagradza najlepsze w Poznaniu piwo jasne z beczki plus precle z omastą. Dla pań piwo borówkowe.Dla smakoszy pieczonej kaczki z knedlami wymarzony lokal. Obsługa super(firma rodzinna)

2  Dziękujemy, Wanda N
Zrecenzowano 25 listopada 2017

Dania pyszne, obsługa szybka i miła, porcje duże.
Smak jak w Czechach.
Ale uwaga: to jest kuchnia czeska! - nie spodziewajcie się, że będzie niskokalorycznie.

Dziękujemy, rombej
Zrecenzowano 2 października 2017

Gdy podczas spaceru po poznańskiej Starówce natknęliśmy się na czeską gospodę nasza radość była ogromna. Jesteśmy fanami czeskiej kuchni. Powitała nas bardzo sympatyczna obsługa. Wystrój lokalu nie przypomina ani trochę czeskich klimatów, a szkoda. Jedzenie też niestety jest dalekie od oryginalnego. Smażona kiełbasa bardzo słabej jakości, bardzo niechlujnie pokrojona cebula psuła dodatkowo wartość przekąski. Duże porcje. Wędzona szynka z knedlami i kapustą generalnie niezłe, zwłaszcza kapusta. Gulasz wołowy z dość kiepskiego mięsa. Smaczne knedle, ale sosy bardzo mocno zagęszczane mąką. Najbardziej smakował nam precel. Wyszliśmy najedzeni, ale nieco zawiedzeni. Raczej nie zawitamy tam ponownie.

Dziękujemy, Danka D

Ceska hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ceska hospoda? Podziel się wrażeniami!