“Ceski klimat”
Česká Hospoda — recenzja

Česká Hospoda
Nr 68 wśród 1 056 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. W menu sporo propozycji typowo czeskich dań, więc jest w czym wybierać :)

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 2 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dość surowe wnętrze wynagradza najlepsze w Poznaniu piwo jasne z beczki plus precle z omastą. Dla pań piwo borówkowe.Dla smakoszy pieczonej kaczki z knedlami wymarzony lokal. Obsługa super(firma rodzinna)

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, Wanda N
Zrecenzowano 25 listopada 2017

Dania pyszne, obsługa szybka i miła, porcje duże.
Smak jak w Czechach.
Ale uwaga: to jest kuchnia czeska! - nie spodziewajcie się, że będzie niskokalorycznie.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, rombej
Zrecenzowano 2 października 2017

Gdy podczas spaceru po poznańskiej Starówce natknęliśmy się na czeską gospodę nasza radość była ogromna. Jesteśmy fanami czeskiej kuchni. Powitała nas bardzo sympatyczna obsługa. Wystrój lokalu nie przypomina ani trochę czeskich klimatów, a szkoda. Jedzenie też niestety jest dalekie od oryginalnego. Smażona kiełbasa bardzo słabej jakości, bardzo niechlujnie pokrojona cebula psuła dodatkowo wartość przekąski. Duże porcje. Wędzona szynka z knedlami i kapustą generalnie niezłe, zwłaszcza kapusta. Gulasz wołowy z dość kiepskiego mięsa. Smaczne knedle, ale sosy bardzo mocno zagęszczane mąką. Najbardziej smakował nam precel. Wyszliśmy najedzeni, ale nieco zawiedzeni. Raczej nie zawitamy tam ponownie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Danka D
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji w niedzielę popołudniu, w tym czasie było trochę gości wbrew temu otrzymaliśmy zamówione bardzo szybko. Zupa i dania główne pyszne oraz bardzo syte. Fajnie jakby właściciele zadbali bardziej o wygląd i estetykę restauracji.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, KlaudiaAntkowiak424

Česká Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Česká Hospoda? Podziel się wrażeniami!