“Ramen”
YetzTu — recenzja

YetzTu
Nr 31 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy wybierałam się do Poznania i przeglądałam blogi co można tam zjeść i przeczytałam o miejscu dzięki któremu zaczął się w Polsce trend ramenu nie mogłam się doczekać, aż go zjem. I się nie zawiodłam! Wielopoziomowy smak, ciekawy, intrygujący. Shoyu nie za słone, lekko słodkawe. Ogromna ilość dodatków no i kluski! Bezkonkurencyjne! Przystawki małe (ale dzięki temu jest miejsce na ramen który jest ogrooomny!) kimchi z tych bardziej kwaśnych niż pikantnych, jeśli chodzi o dania nie ma się do czego przyczepić. Trochę za mały lokal, ale nie wiem czy to na minus, czy na plus klimatowi rodem z Azji. Poprawiłabym też jakość obsługi kelnerskiej, bo zero zainteresowania klientem. Knajpa obroni się smakiem, ale jednak chodzimy do nich po coś więcej niż tylko zjeść.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Nie byłem długi czas, ale ramen wydaje mi się jeszcze lepszy niż kiedyś. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, jacob_808
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

raz pysznie, czasami przeciętnie.
niemniej fakt jest taki, że lepszego ramenu w Poznaniu nie zjesz.
jest klimacik inspirowany Tokio i leci dobra muzyka.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam już kilka miejsc z ramenem w poznaniu i stwierdzam, że tutejsze zasługują na miano najlepszych. Szczególnie te na bazie bulionu z dodatkiem tahini. Wyraziste, smaczne i sycące. Będę wracać nie raz. Najlepszy comfort food.

Dziękujemy, natsachari
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Będąc w Poznaniu, syn zaprosił nas na ramen właśnie w Jetztu. Niepozorne wejście i....zaskoczenie bo w lokalu było jedne wolne miejsce....dla nas. Lokal klimatyczny, obsługa wspaniała. Może trochę za głośna muzyka w stylu pop. Kompletnie nie klimatyczna. Ale sam ramen wspaniały. Aromatyczny, treściwy i smakowity.

Dziękujemy, dorszak62

YetzTu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w YetzTu? Podziel się wrażeniami!