“najlepszy ramen w Poznaniu”
YetzTu — recenzja

YetzTu
Nr 31 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

raz pysznie, czasami przeciętnie.
niemniej fakt jest taki, że lepszego ramenu w Poznaniu nie zjesz.
jest klimacik inspirowany Tokio i leci dobra muzyka.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam już kilka miejsc z ramenem w poznaniu i stwierdzam, że tutejsze zasługują na miano najlepszych. Szczególnie te na bazie bulionu z dodatkiem tahini. Wyraziste, smaczne i sycące. Będę wracać nie raz. Najlepszy comfort food.

Dziękujemy, natsachari
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Będąc w Poznaniu, syn zaprosił nas na ramen właśnie w Jetztu. Niepozorne wejście i....zaskoczenie bo w lokalu było jedne wolne miejsce....dla nas. Lokal klimatyczny, obsługa wspaniała. Może trochę za głośna muzyka w stylu pop. Kompletnie nie klimatyczna. Ale sam ramen wspaniały. Aromatyczny, treściwy i smakowity.

Dziękujemy, dorszak62
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To moje kolejne odwiedziny w YetzTu.Tym razem byliśmy nieco rozczarowani. Oba rameny były mniej aromatyczne,szkoda. Sałatka wakame jak zwykle super.Najwiekszym minusem jest jednak wielkość lokalu i brak możliwości rezerwacji miejsc. Oczekiwanie na stolik za każdym razem to po prostu jakaś pomyłka.

Dziękujemy, karinaef
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, pyszne jedzenie! Pierwszy raz jedliśmy Ramen, mila Pani opowiedziała nam wszystko, przedstawiła całe Menu. Jedliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Pycha! A wontony to już totalny orgazm kulinarny!!!

Dziękujemy, 437arkadiuszw

YetzTu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w YetzTu? Podziel się wrażeniami!