“Ramen”
YetzTu — recenzja

YetzTu
Nr 31 wśród 1 055 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Ostatnio dość modny punkt na mapie kulinarnej Poznania, więc bez rezerwacji trzeba często poczekać na stolik/bar. Mimo to warto, bo Ramen jest smaczny, a porcje duże.

Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Dużo słyszałem o ramenie w Yetztu, więc podczas weekendu w Poznaniu wybraliśmy się tam na obiad (oczywiście konieczna rezerwacja).
Jeden z ramenów z tahini był wyborny. Jako fan ramenów, naprawdę muszę przyznać że był to chyba najsmaczniejszy ramen jaki miałem okazję zjeść w Polsce. Do tego przepyszne wino śliwkowe. Z pewnością tam wrócę!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, PafeuB
Zrecenzowano 4 stycznia 2018

Odwiedziliśmy ze znajomym restaurację tuż przed nowym rokiem. Już wcześniej miałam kilka podejść do YetzTu i nie udało mi się zjeść przez to jak bardzo to miejsce jest oblegane, jednak tym razem po odstaniu 15 minut dostaliśmy miejsce przy barze.
Niestety większość pozytywnych opinii wystawiana jest przez klientów, którzy nie mają porównania, lub jedli ramen po raz pierwszy, dlatego według mnie osobom, które już z niejednego gara tę zupę jadły może on zwyczajnie nie smakować. Tak było z nami.
Zamówiłam shio, kolega yakitori. Bulion był nawet ok, pierożki wonton również. Bardzo dobre yakitori (szaszłyki). Problem mieliśmy z makaronem, który był posklejany, nie był ani trochę sprężysty. Możliwe, że zwyczajnie rozgotowany, ale zaburzył nam smak całego dania.
Poza jedzeniem to wystrój miejsca nam się podobał, nowocześnie i z humorem. Obsługa również nienaganna.

Dziękujemy, Klaudia J
Zrecenzowano 4 stycznia 2018

Świetne miejsce na kulinarnej mapie Poznania! Muzyka i wystrój tworzą niepowtarzalny klimat. Obsługa jest bardzo pomocna - jeśli nigdy nie jedliście ramenu nie bójcie się, obsługa Wam wszystko wytłumaczy i wybierze danie odpowiednie na pierwszy raz ;-) Wszystko jest pięknie podane, a porcje naprawdę duże. No i nie zapomnijcie o siorbaniu - to największy komplement dla kucharza. Polecam! ;-)

Dziękujemy, karo_urb
Zrecenzowano 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super klimat miło małej powierzchni. Muzyka i wystrój pozwalają wczuć się w atmosferę. Bardzo miła obsługa. Jedzenie pyszne. Polecam.

1  Dziękujemy, Mitaminer

YetzTu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w YetzTu? Podziel się wrażeniami!