“Super obsługa!!! Przepysznie!!!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Super obsługa!!! Pani Gosia najlepsza i dzięki jej poleceniu zjedliśmy najlepsze szamanko w życiu - turbo doładowane burgery z nachosami i jalapeno.

Dziękujemy, Sonia O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię, Soniu! Extra, że obsługa podołała zadaniu i trafiła w Wasze gusta. Polecamy się na przyszłość! Do zobaczenia!

Lokal na wysokim poziomie. Świetne jedzenie, urozmaicone drinki, darmowe shoty.
A do tego Natalia z obsługi bardzo sympatyczna. Czego chcieć więcej?!! Sobota na wypasie!!

Dziękujemy, Jacek P

Na maxa!! Dzięki, Jacek! Wpadaj częściej!
My już się Tobą zajmiemy

Jedzenie meeeega pyszne idealne steaki, i jeszcze lepsze żeberka oczywiście przemiła obsługa ze strony Pani Zosi. Polecam serdecznie

Dziękujemy, micha_mE4658NE

Dzięki, Michał! Chyba nie spodziewałeś się czegoś innego?
Fajnie, że doceniasz Zosię. Polecamy się na przyszłość!

Pyszne drinki, świetna atmosfera a brownie z lodami pychota dziękujemy bardzo Marysi za umilenie Nam pobytu! Super!

Dziękujemy, patrycjaw506
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę! Fajnie, że wszystko zagrało, a Marysia okazała się doskonałym kompanem "wycieczki" ;) Zapraszamy częściej!

Świetny lokal, na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne, zdecydowanie polecam. Bardzo duży plus dla kelnerki Marysi, przemiła obsługa i pełen profesjonalizm.

1  Dziękujemy, MaksymilianS77

Dzięki!!! Dajemy z siebie 1000%, fajnie, że doceniacie Marysię, jest świetna! Wpadnijcie jeszcze kiedyś. Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!