“Polecamy!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Pyszne drinki, świetna atmosfera a brownie z lodami pychota dziękujemy bardzo Marysi za umilenie Nam pobytu! Super!

Dziękujemy, patrycjaw506
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę! Fajnie, że wszystko zagrało, a Marysia okazała się doskonałym kompanem "wycieczki" ;) Zapraszamy częściej!

Świetny lokal, na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne, zdecydowanie polecam. Bardzo duży plus dla kelnerki Marysi, przemiła obsługa i pełen profesjonalizm.

1  Dziękujemy, MaksymilianS77

Dzięki!!! Dajemy z siebie 1000%, fajnie, że doceniacie Marysię, jest świetna! Wpadnijcie jeszcze kiedyś. Do zobaczenia!

Dziś odwiedziłyśmy restauracje whiskey in the jar. Burgery i drinki obłędne, ale wybór nie byłby tak doskonały, gdyby nie polecenie kelnera IGORA. Z chęcią wrócimy przy kolejnej okazji :)

Dziękujemy, anna260707

Hej! Extra, że się podobało, a Igor okazał się doskonałym kompanem ;) Czy jest coś, co moglibyśmy zrobić inaczej, aby kolejna wizyta dała nam 100% zadowolenia z Waszej strony?

Genialne steki (uwaga na gorący kamień lawowy;) i fajny klimat tego miejsca sprawia, że chce się tam wrócić. Piotr uświetnił nam pobyt wzorową obsługą i swoim uśmiechem:) Sobie gratulowaliśmy wyboru miejsca na kolację, Wam - takiej ekipy!

Dziękujemy, Mila005

Dziękujemy za rekomendację! Dobry klimat to podstawa! Fajnie, że zachęca Was do powrotu ;) Wysoka jakość obsługi to nasz główny priorytet, extra, że doceniacie naszą ekipę. Jest ogień! Do następnego!

Jedzenie jak zawsze na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa, znająca się na rzeczy. Igor świetnie doradził w wyborze kolacji!

Dziękujemy, PB345678
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję! No ba! Nie ma innej opcji, zawsze do usług, chętni doradzić. Polecamy się na przyszłość! Do zobaczenia!!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!