“super!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Przyjemna atmosfera, dobre drinki, przepyszne burgergy, świetna muzyka - nic, tylko polecać.
PS kelnerka Zosia rulez!

Dziękujemy, Maciek O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzięki, Maciek! I to jest podejście... Extra! Wpadnijcie jeszcze! :D

Świetny klimat, pyszne jedzenie i super kelnerka - Zosia :D
Stek king wymiata, świetnie przygotowany i podany. Moja dziewczyna zamówiła wege burgera - podobno pyszny, a według mnie świetnie wyglądał, bo podawany jest z wbitym w niego nożem.
Gorąco polecamy :)

Dziękujemy, Przemek A

Dzięki wielkie! Cieszymy się, że doceniacie nasze miejsce, to dla nas naprawdę ważne. Mamy nadzieję umilić Wam jeszcze nie jeden wieczór. Wpadajcie! ;)

Fantastyczna eksplozja smaków, koniecznie jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia w Poznaniu. Kolacja przebiegła nam w przemiłej atmosferze dzięki naszej kelnerce-Zosi :) serdecznie polecamy!

Dziękujemy, MarcelekM1

Dzięki, MarcelekM1! Burgery dają radę, świetnie, że przypadły Wam do gustu. Polecamy się na przyszłość! Jest co testować

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, podane w bardzo ciekawy sposób :) miła atmosfera i bardzo miła obsługa. Najlepsza kelnerka Kasia ;)

Dziękujemy, Kasia C

Dziękujemy za opinię, Kasiu! Bez wątpliwości Liczymy, że wrócisz po więcej. Do zobaczenia!

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, polecam ogromnie. Najlepsza kelnerka Kasia!! Jedzenia w dużych porcja H, najlepsze hamburgery, steki, tatar oraz brusceta. Drinki z whisky Jary mega pyszne z arbuzem najlepsze POLECAM

Dziękujemy, Mkimla

Dzięki wielkie! Kasia daje czadu Polecamy się na przyszłość. WPADAJ!!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!