Poznań

“Ekstra miejsce + super Zosia”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Świetny klimat, pyszne jedzenie i super kelnerka - Zosia :D
Stek king wymiata, świetnie przygotowany i podany. Moja dziewczyna zamówiła wege burgera - podobno pyszny, a według mnie świetnie wyglądał, bo podawany jest z wbitym w niego nożem.
Gorąco polecamy :)

Dziękujemy, Przemek A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 14 września 2019

Dzięki wielkie! Cieszymy się, że doceniacie nasze miejsce, to dla nas naprawdę ważne. Mamy nadzieję umilić Wam jeszcze nie jeden wieczór. Wpadajcie! ;)

Zrecenzowano 14 września 2019

Fantastyczna eksplozja smaków, koniecznie jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia w Poznaniu. Kolacja przebiegła nam w przemiłej atmosferze dzięki naszej kelnerce-Zosi :) serdecznie polecamy!

Dziękujemy, MarcelekM1

Dzięki, MarcelekM1! Burgery dają radę, świetnie, że przypadły Wam do gustu. Polecamy się na przyszłość! Jest co testować

Zrecenzowano 14 września 2019

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, podane w bardzo ciekawy sposób :) miła atmosfera i bardzo miła obsługa. Najlepsza kelnerka Kasia ;)

Dziękujemy, Kasia C

Dziękujemy za opinię, Kasiu! Bez wątpliwości Liczymy, że wrócisz po więcej. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 14 września 2019

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, polecam ogromnie. Najlepsza kelnerka Kasia!! Jedzenia w dużych porcja H, najlepsze hamburgery, steki, tatar oraz brusceta. Drinki z whisky Jary mega pyszne z arbuzem najlepsze POLECAM

Dziękujemy, Mkimla

Dzięki wielkie! Kasia daje czadu Polecamy się na przyszłość. WPADAJ!!

Zrecenzowano 13 września 2019

Jedzenoe jak zwykle smaczne i przemiła obsługa, dzisiaj w osobie Pani Kasi. Wszystko podane na czas i z uśmiechem. Podsumowując: przesympatycznie :)

Dziękujemy, ylahums

Dziękujemy za doskonałą rekomendację! Świetnie, że wszystko zagrało. Nic tylko świętować! Wpadajcie częściej! ;)

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!