“Testujemy burgery :)”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Fantastyczna eksplozja smaków, koniecznie jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia w Poznaniu. Kolacja przebiegła nam w przemiłej atmosferze dzięki naszej kelnerce-Zosi :) serdecznie polecamy!

Dziękujemy, MarcelekM1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki, MarcelekM1! Burgery dają radę, świetnie, że przypadły Wam do gustu. Polecamy się na przyszłość! Jest co testować

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, podane w bardzo ciekawy sposób :) miła atmosfera i bardzo miła obsługa. Najlepsza kelnerka Kasia ;)

Dziękujemy, Kasia C

Dziękujemy za opinię, Kasiu! Bez wątpliwości Liczymy, że wrócisz po więcej. Do zobaczenia!

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, polecam ogromnie. Najlepsza kelnerka Kasia!! Jedzenia w dużych porcja H, najlepsze hamburgery, steki, tatar oraz brusceta. Drinki z whisky Jary mega pyszne z arbuzem najlepsze POLECAM

Dziękujemy, Mkimla

Dzięki wielkie! Kasia daje czadu Polecamy się na przyszłość. WPADAJ!!

Jedzenoe jak zwykle smaczne i przemiła obsługa, dzisiaj w osobie Pani Kasi. Wszystko podane na czas i z uśmiechem. Podsumowując: przesympatycznie :)

Dziękujemy, ylahums

Dziękujemy za doskonałą rekomendację! Świetnie, że wszystko zagrało. Nic tylko świętować! Wpadajcie częściej! ;)

Byliśmy pierwszy raz i bardzo miłe zaskoczenie ,super jedzenie A jeszcze milsza obsługa, dziękujemy bardzo Pani Klaudii

Dziękujemy, Asia i Sebastia... G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik recepcji, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Lepiej późno, niż wcale! Extra, że wizyta się udała. Czekamy na kolejną! Pozdrowienia od Klaudii

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!