“Kolacja”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Najlepsze jedzenie w Poznaniu, polecam ogromnie. Najlepsza kelnerka Kasia!! Jedzenia w dużych porcja H, najlepsze hamburgery, steki, tatar oraz brusceta. Drinki z whisky Jary mega pyszne z arbuzem najlepsze POLECAM

Dziękujemy, Mkimla
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzięki wielkie! Kasia daje czadu Polecamy się na przyszłość. WPADAJ!!

Zrecenzowano 13 września 2019

Jedzenoe jak zwykle smaczne i przemiła obsługa, dzisiaj w osobie Pani Kasi. Wszystko podane na czas i z uśmiechem. Podsumowując: przesympatycznie :)

Dziękujemy, ylahums

Dziękujemy za doskonałą rekomendację! Świetnie, że wszystko zagrało. Nic tylko świętować! Wpadajcie częściej! ;)

Zrecenzowano 13 września 2019

Byliśmy pierwszy raz i bardzo miłe zaskoczenie ,super jedzenie A jeszcze milsza obsługa, dziękujemy bardzo Pani Klaudii

Dziękujemy, Asia i Sebastia... G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik recepcji, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Lepiej późno, niż wcale! Extra, że wizyta się udała. Czekamy na kolejną! Pozdrowienia od Klaudii

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutny numer jeden w Poznaniu, zwlaszcza zalany sosem serowym z frytkami! Obsługa na najwyższym poziomie z onieśmielajacym, wiecznym uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam Kasię.

Dziękujemy, tomaszg817

Dzięki!! Mega wyróżnienie. Wysoka jakość obsługi to nasz cel, fajnie, że to doceniasz. To się szanuje
Czekamy na kolejne odwiedziny! Pozdro

Zrecenzowano 13 września 2019

Jak dla mnie wielkość porcji nie powala na kolana. Obsługiwała nas jakaś dziwna i nie ogarnięta kelnerka z tatuażami. Cena dość wygórowana jak za w steaki. Mimo wszystko smacznie ;)

Dziękujemy, Magdalenka93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dzięki za uwagi Szkoda, że nie do końca zagrało. Extra, że wpadliście, następnym razem będzie sztos na 100%. Czekamy!!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!