“Fajny lokal, dobre jedzenie”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Jak dla mnie wielkość porcji nie powala na kolana. Obsługiwała nas jakaś dziwna i nie ogarnięta kelnerka z tatuażami. Cena dość wygórowana jak za w steaki. Mimo wszystko smacznie ;)

Dziękujemy, Magdalenka93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzięki za uwagi Szkoda, że nie do końca zagrało. Extra, że wpadliście, następnym razem będzie sztos na 100%. Czekamy!!

Zrecenzowano 12 września 2019

Fajny lokal. Bardzo dobre jedzenie,duże porcje. Piotr który nas obsługiwał bardzo miły i pomocny. Świetnie nam doradził przy wyborze jedzenia. Napewno tam wrócimy. Polecam.

Dziękujemy, Iza R

Dziękujemy za recenzję, Iza! Świetnie, że wizyta się udała, a Piotrek spisał się na medal. Polecamy się na przyszłość. Pozdro!

Zrecenzowano 12 września 2019

Wczoraj ok godz 19 przeżyliśmy szok po rozmowie z jedną z Pań z obsługi, która co odpowiadała co drugie słowo "ny ny", prosząc ją o dostawienie jednego krzesła do naszego stolika ponieważ oczekiwaliśmy na jednego gościa więcej niż przewidywała nasza rezerwacja. Ta pani nie powinna pracować w gastronomii ponieważ na usilne prośby znalezienia rozwiązania zaistniałej sytuacji bardzo surowo i niekulturalnie odmawiała znalezienia jakiegokolwiek rozwiązania co powinno być jej obowiązkiem jako kelnerki. W świetle wczorajszego zdarzenia straciliśmy apetyt i opuściliśmy ten lokal ponieważ poczuliśmy się jak zwierzęta przeganiane od wodopoju. Na naszą prośbę rozmowy z managerem otrzymaliśmy informację, że jest nieobecny w lokalu. (a nie powinien być w tym czasie?). W tym lokalu nie powinno się przyjmować gości świadomych co znaczy dobra obsługa. Lokal ten odiwedzaliśmy dwa razy w roku z okazji targów od 7 lat ale po tym co się wczoraj wydarzyło znaleźliśmy lokal który spełnia nasze oczekiwania co do jakiości obsługi.

Dziękujemy, rycerz2000

Witaj! Przykro nam, że Twoje wrażenia po wizycie w naszym lokalu nie są do końca pozytywne. Mimo wszystko prosimy o wyrozumiałość, targi gwarantują 100% obłożenie, dlatego tak istotna tego dnia była rezerwacja na rzeczywistą liczbę osób. W trosce o komfort i wygodę naszych Gości nie jesteśmy w stanie usadzić 6 osób przy 4 osobowym stole, to kłóci się z naszym sumieniem i standardem obsługi. :) Mamy nadzieję, że mimo wszystko odwiedzicie nas ponownie. Postaramy się odmienić Wasze wrażenia na lepsze. ;) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 12 września 2019

Byliśmy wczoraj. Super jedzenie, ogromne porcję, adekwatne do ceny, fajna atmosfera. Pozdrawiamy Piotra

Dziękujemy, Margaretta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy za opinię! Mega, że zagrało, liczymy na więcej. Wpadajcie!
Ps. Pozdro od Piotrka!

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem trzeci raz z rzędu, jedzenie bardzo dobre. Miła i szybka obsługa. Cenowo nie jest tak źle, na dwie osoby trzeba wydać lekko ponad 100 zł. Napewno wrócę spróbować czegoś nowego z menu.

Dziękujemy, pabloz4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię! Extra, że wizyta się udała! Czekamy na kolejne spotkanie, z pewnością uda nam się jeszcze czymś zaskoczyć

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!