“Wyjątkowe miejsce”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Idealne dania, zachwycający klimat i fantastyczna profesjonala obsługa. Zosia dziękujemy za genialny obiad.

Dziękujemy, Natalia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę, Natalio! Miło, że doceniasz naszą obsługę, to się szanuje Wpadajcie częściej!

Zrecenzowano 8 września 2019

Whiskey in the jar, cudowna atmosfera, muzyka i ten klimat którego próżno szukać gdzie indziej. Świetne burgery, co prawda czas oczekiwania nie jest najkrótszy ale pyszne autorskie drinki "Jary" w wykonaniu barmana Krzysztofa skutecznie umilały nam czas oczekiwania. Z pewnością wrócimy tam nie raz.

1  Dziękujemy, annanowaczyk67

Dziękujemy za rekomendację! Mega, że doceniacie tyle elementów naszej pracy. Podobno na wszystko co dobre, trzeba chwilę poczekać ;) Czekamy na kolejne spotkanie. Wpadajcie!

Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie bardzo smaczne! Szkoda, że mamy tak daleko do Wrocławia! Obsługiwał nas Pan Przemek. Bardzo sympatyczny gość! Często podchodził i sprawdzał czy czegoś nie potrzebujemy. To była bardzo udana wizyta i chętnie tam wrócimy, gdy tylko będziemy w okolicy.

Dziękujemy, Dorota W

Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że wizyta była udana, a Przemek należycie się Wami zaopiekował. Nic straconego! Jesteśmy też w innych miastach: Poznań, Łódź... A niedługo również Warszawa, a kto wie gdzie zawitamy dalej Do zobaczenia! Wpadajcie!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam pysznego burgera „El Diablo”, który mi poleciła bardzo sympatyczna kelnerka Klaudia, którą serdecznie pozdrawiam.
Na pewno niedługo znów tam zawitamy!!

Dziękujemy, 470filipk

Dzięki za wizytę! Doskonały wybór, El Diablo potrafi dopiec
Klaudia też pozdrawia i czeka na Waszą kolejną wizytę!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, miła obsługa,spokojnie można przyjść z rodziną i dziećmi, pozdrawiam Panią kelnerke Weronike, która naprawdę się starała

Dziękujemy, norbi198205

Dziękujemy za opinię! Świetnie, że wizyta się udała, a Weronika pokazała klasę. Czekamy na kolejną wizytę!
Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!