“Sobotni wieczór z przyjaciółką”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.

Whiskey in the jar, cudowna atmosfera, muzyka i ten klimat którego próżno szukać gdzie indziej. Świetne burgery, co prawda czas oczekiwania nie jest najkrótszy ale pyszne autorskie drinki "Jary" w wykonaniu barmana Krzysztofa skutecznie umilały nam czas oczekiwania. Z pewnością wrócimy tam nie raz.

1  Dziękujemy, annanowaczyk67
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! Mega, że doceniacie tyle elementów naszej pracy. Podobno na wszystko co dobre, trzeba chwilę poczekać ;) Czekamy na kolejne spotkanie. Wpadajcie!

Jedzenie bardzo smaczne! Szkoda, że mamy tak daleko do Wrocławia! Obsługiwał nas Pan Przemek. Bardzo sympatyczny gość! Często podchodził i sprawdzał czy czegoś nie potrzebujemy. To była bardzo udana wizyta i chętnie tam wrócimy, gdy tylko będziemy w okolicy.

Dziękujemy, Dorota W

Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że wizyta była udana, a Przemek należycie się Wami zaopiekował. Nic straconego! Jesteśmy też w innych miastach: Poznań, Łódź... A niedługo również Warszawa, a kto wie gdzie zawitamy dalej Do zobaczenia! Wpadajcie!

Mega polecam pysznego burgera „El Diablo”, który mi poleciła bardzo sympatyczna kelnerka Klaudia, którą serdecznie pozdrawiam.
Na pewno niedługo znów tam zawitamy!!

Dziękujemy, 470filipk

Dzięki za wizytę! Doskonały wybór, El Diablo potrafi dopiec
Klaudia też pozdrawia i czeka na Waszą kolejną wizytę!

Dobre jedzenie, miła obsługa,spokojnie można przyjść z rodziną i dziećmi, pozdrawiam Panią kelnerke Weronike, która naprawdę się starała

Dziękujemy, norbi198205

Dziękujemy za opinię! Świetnie, że wizyta się udała, a Weronika pokazała klasę. Czekamy na kolejną wizytę!
Do zobaczenia!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam sama i siedziałam na zewnątrz nie zdążyłam jeszcze złożysz zamówienia jak nadeszła wichura każdy uciekał do środka pubu wchodząc powiedziano mi kto nie ma rezerwacji nie może wejść albo można usiąść przy barze,składając zamówienie zapytałam kelnerki czy może znajdzie się jakiś mały stolik na dole bo chce tylko zjeść i uciekam -odpowiedziała mi ze nie wszystko zajęte,schodząc do toalety nie trudno było zauważyć ze około 5 - 6 stolików było wolne-gdy zapytałam innej kelnerki czy można tam usiąść odpowiedziała mi ze tak nie ma problemu!!! Bergery pyszne!!! Ale znów problem !!!poprosiłam o rachunek czekałam prawie 30 min i nic gdy zapytałam kolejny raz odpowiedziano mi ze problem z systemem
i muszę jeszcze 2 min poczekać po 40 min czekania dostałam rachunekpłacąc chciałam jak najszybciej po takich przygodach wyjsc !!!!

Dziękujemy, 924marzenas

Dziękujemy, że dzielisz się z nami swoimi doświadczeniami. Przykro nam, że nie są one do końca pozytywne. Trzeba przyznać, że złożyły się na to wyjątkowe okoliczności... Dlatego szczególnie mocno zachęcamy, abyś odwiedziła nas jeszcze raz w nieco bardziej sprzyjających warunkach. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zrobić nowe, lepsze wrażenie

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!