“Szok i niedowierzanie”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.
Zrecenzowano 7 września 2019

W piątkowy wieczór wraz z koleżankami pojechałyśmy do Whisky, miałyśmy zarezerwowany stolik w środku koło sceny, po przybyciu na miejsce, ze względu na ładna pogodę chciałyśmy zamienić stolik na ten, znajdujący się w ogródku. Nie było z tym najmniejszego problemu. Obsługiwał nas Pan Igor-facet złoto, doradził, pamiętał o nas, często wracał, dopytywał czy smakuje, czy w czymś może jeszcze pomóc a nawet dostałyśmy darmowe drinki a to wszystko w towarzystwie przepięknego uśmiechu Pana Igora.
Jedzenie, w pytkę! Grilowane polędwiczki, pieczone ziemniaczki i buraki z serem feta przeszły moje najśmielsze oczekiwania, drinki obłędne, w mój gust najbardziej trafił kiwi jar! Deser-czysta poezja. Gorące, podane prosto z pieca brownie w towarzystwie lodów waniliowych... po tej wizycie już mam zaplanowane, ze za 2 tygodnie tam wracam i biorę ze sobą męża, bo miejsce swoim klimatem i wystrojem idealnie się wpisuje w nasz styl. Pan Igor za swój profesjonalizm i troskę o klienta powinien być na rękach noszony przez swojego kierownika, prawdziwy kelner na medal! Ceny adekwatne to jakości i ilości. Gorąco polecam! Jak chce się zjeść więcej niż dobrze, w miejscu z duszą i klimatem-to tylko tam!

Dziękujemy, afr0dytar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Wow! To się nazywa entuzjazm! Dziękujemy za rewelacyjną rekomendację!
Chciałoby się powiedzieć - nic dodać, nic ująć A jednak...
Ogromnie cieszą nas słowa uznania dla Igora, przykładamy szczególną wagę do jakości naszej obsługi.
Mało komu udaje się zrobić tak oszałamiające wrażenie na naszych Gościach!
Zaczynamy odliczanie do kolejnego spotkania. Mamy nadzieję, że mąż jest prawdziwym mięsożercą i zrobimy na nim równie dobre wrażenie. Do zobaczenia! Pozdrawiamy!!!

Zrecenzowano 7 września 2019

Super obsługa Klaudia przemiła dziewczyna,dbała o nasz stolik i poleciła przepyszne jedzenieBardzo mile spędzone popołudnie, polecam z całego serca

1  Dziękujemy, Magda K

Dziękujemy, Magdo! Mamy nadzieję umilić Ci jeszcze nie jeden dzień
Czekamy na kolejne odwiedziny. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 7 września 2019

Pani Klaudia wykazała się profesjonalizmem. Bardzo uprzejma , uśmiechnięta i przede wszystkim słucha życzeń klienta :) Na pewno tu wrócę i mam nadzieje ze kolejny raz trafie na tę samą Panią :)

Dziękujemy, Monika K

Dziękujemy za wizytę! Cieszymy się, że wszystko zagrało, a Klaudia spełniła wszelkie oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta będzie równie owocna. ;) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pani Weronika jest profesjonalistką w każdym calu. Obsługa miła i fachowa. Bardzo życzliwa. Obsługuje klientów szybko, profesjonalnie i cały czas pilnuje czy czegoś nie potrzeba. Jeśli chodzi o lokal to jedzenie super i czasami warto poczekać chwilkę. Dłużej wyczekiwane lepiej smakuje ☺️ P.S. Pani Weronika ma przepiękny uśmiech

Dziękujemy, RatownikSlask

Dziękujemy za te słowa! Przykładamy ogromną wagę do jakości naszej obsługi, mega, że to dostrzegacie.
BRAWO dla Weroniki, że pokazała nas z najlepszej strony :D Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Pozdrawiamy! ;)

Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie super! Obsługa a w szczególności Weronika The best! Przyzwoity czas oczekiwania na zamówienie.

Dziękujemy, Jarosław J

Dziękujemy za opinię, Jarosław! Trzymamy poziom
Fajnie, że doceniacie naszą pracę. Do następnego!!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!