“Najlepsze żebra w mieście”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.
Zrecenzowano 5 września 2019

Najlepsze żeberka w Poznianiu: BBQ albo śliwka, polecam!
Lokal co prawda zawze pełen, więc jest raczej hałaśliwie ale Pani Klaudia pięknie obsługuje, więc nie ma co narzekać.

Dziękujemy, milosnikzeber
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię miłośniku żeber. Nalegamy jednak, abyś następny razem posmakował naszych steków. Cieszymy się, że Ci się podobało - tak jak mówisz, na hałas nie do końca mamy wpływ. Oby do następnego zobaczenia już wkrótce!

Zrecenzowano 4 września 2019

Super lokal, genialna muzyka, świetne jedzenie. Burger polany serem to czysta poezja, najlepszy jaki jadłam! Pierwszy raz się spotkałam z tak wyrazistym smakiem mięsa w burgerze...a jadłam ich sporo. Naszą kelnerką była Pani Zosia która jeszcze bardziej umiliła nam dzień swoim wspaniałym charakterem, czuliśmy się przy niej bardzo swobodnie jakbyśmy się znali od lat! Z czystą przyjemnością wrócę do Waszego lokalu...do Poznania mam daleko, ale mam nadzieje że we Wrocławiu będzie równie dobre jedzenie, muzyka i obsługa! Polecam z całego serca!

1  Dziękujemy, Yesbigcity

Dziękujemy za opinię i polecenie. Mięso to nasza specjalność, więc Twoje słowa to dla nas wielkie uznanie, szczególnie jeśli jak sama mówisz, jadłaś ich sporo. Cieszy nas również, że doceniasz naszą obsługę - wysoki standard to dla nas priorytet od lat. Jesteśmy pewnie, ze Wrocław Cię nie zawiedzie. Do zobaczenia, gdziekolwiek pod sztandarem WITJ!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, jak zwykle! Obsługa przemiła, pan Piotr przesympatyczny! Uśmiech na poprawę humoru gwarantowany, służył również dobrą radą.

Dziękujemy, saramio90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię Sara. JARamy się, że nasza obsługa wywarła na Tobie tak ogromne wrażenie, to bardzo ważne w naszej filozofii! Oby do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa bardzo pomocna i dobrze zna pozycje z menu, nie nachalnie sugeruje czego warto spróbować 10/10 dziękujemy Zosia! Z żoną zdecydowaliśmy się na burgery — nie ma do czego się przyczepić - porcje duże, burgery soczyste, wyraziste i bardzo smaczne. Jar'y choć czasami mega frikowe to ciekawe i dobre! Klimat w restauracji jak najbardziej na plus. Jedyne nad czym można by się zastanowić czy restauracyjne ceny nie kłócą się z klimatem amerykańskiego baru. Za 2 burgery i 2 drineczki zapłaciliśmy 120 zł, jeśli cena was nie odstrasza zachęcam bo jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, Mobile491563

Dziękujemy za Twoją szczerą recenzję. Cieszymy się, że zarówno nasza obsługa, tak jak i pozycje z menu, tak bardzo przypadły Wam do gustu. Cena to gwarancja jakości naszej restauracji, a co do klimatu baru... przede wszystkim jesteśmy steakhousem. Mamy nadzieję, że jeszcze nas kiedyś odwiedzisz.

Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam serdecznie, byliśmy dziś na pysznym obiedzie i drinku, dodatkowo wyjątkowa obsługa Pani Zosi, która naprawdę zna się na rzeczy i umie idealnie doradzić.

Dziękujemy, Paulinek2121

Dziękujemy bardzo za Twoją rekomendację oraz polecenie. Fajnie, że obiad tak bardzo Wam przypadł do gustu, tak samo, jak i nasza obsługa - to dla nas priorytet od lat! Wpadajcie jak najczęsciej!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!