“Biały yang od Oli”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na Burgery w Poznaniu to tylko w Whiskey in The Jar.... Tym razem postanowiłam spróbować burgera Biały yong z nowego menu, który poleciła mi Pani Ola. Świetnie trafiła w mój gust kulinarny. Twarożek idealnie komponował się z burgerem. Dziękuję i do zobaczenia.

Dziękujemy, 7agnieszkac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją rekomendację i tak duże docenienie. Cieszymy się, że nasza oferta specjalna skradła Twoje serce. W drugiej połowie września w miejsce YinYang pojawi się coś nowego... mamy nadzieję, że i tym razem Twoje doznania będą podobne. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byłem w piątek ze znajomymi w Whiskey. Chcieliśmy zjeść dobre amerykańskie żarcie. Na całe szczęście trafiliśmy na Panią Monikę, która wręcz idealnie dobrała dania do naszych potrzeb. Stek z sezonowanej wołowiny podbił nasze serca i ukoił nasze wymagające kubki smakowe. Do tego pyszne drinki i super atmosfera. Wrócimy na pewno, ale tylko do Pani Moniki. 5 gwiazdek

Dziękujemy, MasaKamil

Dziękujemy za Twoją opinię - takie słowa to dla nas skarb i gigantyczną motywacją. Cieszymy się, że zarówno obsługa, jak i jedzenie, tak bardzo przypadła Wam do gustu. Wracajcie, wracajcie czym prędzej - czekamy!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery el diablo .....warto je zamówić jeśli ktoś kocha niezły power. Pozdrowienia dla Olki, świetna obsługa, nieschodzacy uśmiech z twarzy to jej znak rozpoznawalny...ekstra

Dziękujemy, Michalbralewski

Dziękujemy za Twoją opinię Michał! Cieszymy się, że tak ci się podobało podczas wizyty... oraz, że tak jak my kochasz niezły power. Oby do zoba wkrótce.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafilismy do whiskey in the jar dzieki poleceniu znajomych i nie zawiedlismy sie. Bylo swietnie, a steki sezonowane to mistrzostwo swiata! Dzieki pani Aleksandrze zdecydowalismy sie wlasnie na nie, ufajcie jej poleceniom- nie pozalujecie..

Dziękujemy, DorotaAdamek

Dziękujemy za Twoją recenzję Dorota. Cieszymy się, że spędziliście czas w naszej restauracji z tak wielką przyjemnością, a mięso sezonowane, które jest naszą perłą w koronie... tak przypadło Wam do gustu. Wpadnijcie jeszcze kiedyś.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy ostatnio większą ekipa w Whyskey. Zamówiliśmy żeberka bbq i steki. Pani Monika, która nas obsługiwał pomogła wybrać drinki i trafiła idealnie w nasz gust. Czas oczekiwania wieczorem ok 45min. Będziemy polecać

Dziękujemy, Alutka60

Dziękujemy za opinię i polecenie. Mega, że wizyta w naszej restauracji tak bardzo wam się spodobała i trafiliśmy idealnie w Wasz gust. Do zobaczenia.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!