“Burgery diablo”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery el diablo .....warto je zamówić jeśli ktoś kocha niezły power. Pozdrowienia dla Olki, świetna obsługa, nieschodzacy uśmiech z twarzy to jej znak rozpoznawalny...ekstra

Dziękujemy, Michalbralewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię Michał! Cieszymy się, że tak ci się podobało podczas wizyty... oraz, że tak jak my kochasz niezły power. Oby do zoba wkrótce.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafilismy do whiskey in the jar dzieki poleceniu znajomych i nie zawiedlismy sie. Bylo swietnie, a steki sezonowane to mistrzostwo swiata! Dzieki pani Aleksandrze zdecydowalismy sie wlasnie na nie, ufajcie jej poleceniom- nie pozalujecie..

Dziękujemy, DorotaAdamek

Dziękujemy za Twoją recenzję Dorota. Cieszymy się, że spędziliście czas w naszej restauracji z tak wielką przyjemnością, a mięso sezonowane, które jest naszą perłą w koronie... tak przypadło Wam do gustu. Wpadnijcie jeszcze kiedyś.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy ostatnio większą ekipa w Whyskey. Zamówiliśmy żeberka bbq i steki. Pani Monika, która nas obsługiwał pomogła wybrać drinki i trafiła idealnie w nasz gust. Czas oczekiwania wieczorem ok 45min. Będziemy polecać

Dziękujemy, Alutka60

Dziękujemy za opinię i polecenie. Mega, że wizyta w naszej restauracji tak bardzo wam się spodobała i trafiliśmy idealnie w Wasz gust. Do zobaczenia.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Najlepsze burgery (porcje są ogromne, nawet największy głodomor się naje)! Kelnerka Klaudia na medal. Cały czas uśmiechnięta i służąca pomocą. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, MichalBanach95

Dziękujemy za Twoją recenzję Michał! Genialnie widzieć tak bardzo zadowolonego Gościa. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... w klimacie rock and rolla. Duzo miejsca zarowno w środku jak i na ogródku. Międzyczasie tematyczna muzyka live. Bardzo dobre żeberka i burger. Duży wybór alko w karcie. Ocena 4/5 tylko i wyłącznie z powodu dosyć wysokich cen (tak, wiem knajpka na rynku). Ogólnie bez zastrzeżeń.

Dziękujemy, hottomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. gości, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Nasze ceny są bezpośrednio związane z jakością produktów. Staramy się, aby wszystko było najlepsze! Mamy nadzieję, że kiedy odwiedzisz nas ponownie i spróbujesz na przykład naszych steków zasłużymy na ocenę 5/5. Czekamy na Ciebie!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!