“Wieczór kawalerski z Klaudią”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: JAR W SERCU, ROCK W MENU, OGIEŃ NA SCENIE! Whiskey in the Jar® – autentyczne, niezależne, pełne smaku i pozytywnej energii miejsce dla wszystkich, którzy kochają wolność i rockowy klimat. Łączy nas pasja – do muzyki, wołowiny premium i dobrej zabawy z prawdziwie amerykańskim rozmachem. Jeśli więc chcesz się dobrze zabawić, zjeść doskonałego steka i wypić JARa (unikalnego drinka na bazie whiskey w słoiku), trafiłaś/-eś we właściwe miejsce. Autorskie receptury, muzyka na żywo od wtorku do piątku o godz. 20.00 oraz oryginalne eventy w motocyklowym klimacie i w towarzystwie Jack Daniels Whiskey Tennessee czynią naszą miejscówkę wyjątkową. Whiskey in the Jar® to restauracja stworzona z myślą o miłośnikach dobrej wołowiny, dla których jakość nie jest pustym słowem. U nas zjesz najlepsze steki i burgery z wołowiny premium, ze szlachetnych ras bydła kulinarnego – Hereford, American Black Angus.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

8 x idealny burger. Kelnerka Klaudia tez super ! Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze tu wrócimy

Dziękujemy, Marcel B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Więc osiem razy z rzędu nam wyszło? Świetnie - dzięki wielkie za uznanie i nie krępujcie się gościć u nas częściej.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super udana kolacja z mega burgerami i zeberkami, serdecznie pozdrawiamy Panią Klaudię ;) dobijam do 100 znaków

Dziękujemy, Robert D

Dzięki za opinię Robert! Doceniamy, że do nas wpadliście. Pozdrowienia oczywiście przekażemy.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery idealne, drinki pyszne, piwo pszeniczne bez zarzutu. I przede wszystkim wzorowa obsługa zapewnione przez Klaudię. Ideolo

Dziękujemy, 21_ukaszj

Dziękujemy za recenzję! Mega, że jesteś tak bardzo zadowolony i tyle elementów przypadło Ci do gustu. Czekamy na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar i mięso perfekcyjne a co do Jarów to rzecz gustu miła obsługa i fajny klimat z muzyką na żywo.

Dziękujemy, Inspiration729519

Skoro Jary i tatary siadły, to się podwójnie JARamy! Fajnie, że również muzyka się podobała. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepszego steka w życiu nie jadłam
Idealnie wysmażony, obsługa bardzo miła.
Jeżeli chodzi o drinki również jakością nie odbiegają od potraw☺️

Dziękujemy, malkowa

Dziękujemy za najwyższą ocenę naszych potraw i drinków. Mamy nadzieję, że jeszcze nasz odwiedzisz.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!